Administracija

Būstinė: Žemaitės g. 6-210
LT-03117 Vilnius
Telefonai/faksai: (5) 216 38 59; 213 58 35
Internetas: www.imtynes.lt
El. paštas: info@imtynes.lt
Įmonės kodas: 290686330

LIF kontaktai PDF

LIETUVOS IMTYNIŲ FEDERACIJOS Prezidiumas

 

Rimantas Bagdonas

Garbės prezidentas

ameritek@zebra.lt

8 698 18 819

Giedrius Dambrauskas

prezidentas

giedrius.dambr@gmail.com

8 698 70 172

Aleksejus Školinas

viceprezidentas

aleksejskolin@gmail.com

8 609 53 057

Andrius Stočkus viceprezidentas andriusstockus@gmail.com

8 699 37 330

Laurynas Garmus

viceprezidentas

 
Paulius Daumantas

Generalinis sekretorius

 paulius@imtynes.lt

8 686 96 088

Darius Čepauskas

Prezidiumo narys

d.cepauskas@imtynes.lt

8 699 21 776

Andrius Chudenkovas

Prezidiumo narys

andrius.chudenkovas@avip.lt

8 659 99 977

Valdas Malinauskas

Prezidiumo narys

valdas@imtynes.lt

8 612 33 272

Albinas Sodaitis

Prezidiumo narys

albinassodaitis@yahoo.com

8 699 39 862

Ričardas Matijošaitis

Prezidiumo narys

ricardas@haupas.lt

8 698 24 860

Mindaugas Ežerskis Prezidiumo narys mineze77@gmail.com

8 670 56 363

 

LIF ADMINISTRACIJA
Giedrius Dambrauskas Prezidentas giedrius.dambr@gmail.com

8 698 70 172

Paulius Daumantas Generalinis sekretorius  info@imtynes.lt

8 686 96 088

Valdas Malinauskas Vykdantysis direktorius  valdas@imtynes.lt

8 612 33 272

Daiva Mončiunskienė Biuro vadovė  info@imtynes.lt

8 611 57 629

  Kasininkė-buhalterė  
 

LIF KOMISIJŲ PIRMININKAI

 

Vladas Miškinis Veteranų komisijos pirmininkas 8 620 48 944

 

Mindaugas Ežerskis Trenerių komisijos pirmininkas mineze77@gmail.com

8 670 56 363

Albinas Sodaitis Teisėjų komisijos pirmininkas albinassodaitis@yahoo.com

8 699 39 862

Valdemar Rutovič Revizijos ir etikos komisijos pirmininkas vr.vitana@gmail.com

8 603 66 972

TEISĖJAI

 

Vilius Adomaitis Tarptautinės kategorijos teisėjas adomaitis.v@gmail.com

8 666 12 345

Evaldas Malelė Tarptautinės kategorijos teisėjas  evaldas.malele@dfds.com

8 686 03 761

Vidmantas Žibutis Tarptautinės kategorijos teisėjas zibutis@splius.lt

8 698 01 464

Albinas Sodaitis Nacionalinės kategorijos teisėjas albinassodaitis@yahoo.com

8 699 39 862

RINKTINIŲ VYR. TRENERIAI

 

Mindaugas Ežerskis GR imtynių suaugusiųjų rinktinės vyr. treneris mineze77@gmail.com

8 670 56 363

Oleg Antoščenkov GR imtynių jaunimo rinktinės vyr. treneris olegas.imtynes@gmai.com

8 618 18 993

  GR imtynių jaunių rinktinės vyr. treneris  
Vladimiras Audickas GR imtynių vaikų rinktinės vyr. treneris audickas@gmail.com,

8 682 32 705

Sergėjus Kasimovas LL imtynių suaugusiųjų rinktinės vyr. treneris 8 699 31 173
Valdas Grišius LL imtynių jaunimo rinktinės vyr. treneris grisiusvaldas@gmail.com,

8 615 90 743

Jonas Jurkynas LL imtynių jaunių rinktinės vyr. treneris jurkynas@gmail.com,

8 686 99 740

Aivaras Kaselis LF imtynių suaugusiųjų ir jaunimo rinktinių vyr. treneris a.k.wrest@gmail.com,

8 686 57 951

 

GRAIKŲ – ROMĖNŲ IMTYNIŲ TRENERIAI
Mindaugas Ežerskis 8 670 56 363   mineze77@gmail.com Vilnius
Ruslanas Vartanovas 8 686 34 587   ruslan.wrestling@gmail.com
Valdemaras Venckaitis 8 679 94 791   valdemarasvenckaitis@gmail.com
Vladimiras Audickas 8 682 32 705   audickas@gmail.com
Edvardas Malyško 8 616 36 039   edvard75@gmail.com
Olegas Antoščenkovas 8 618 18 993   olegas.imtynes@gmai.com
Aleksandras Kazakevičius 8 674 40 543   ka3ak86@mail.ru
Remigijus Gustas 8 659 86 709
Edvardas Balcevičius 8 673 01 212
Saulius Liaugminas 8 658 72 987   saulius67@gmail.com Kaunas
Vidas Paleckis 8 602 38 875   vidas.paleckis@gmail.com
Algimantas Raupelis   8 620 17 846   asta.primagova@gmail.com
Mantas Sinkevičius 8 643 15 911   mantaskazimieras@gmail.com
Valdas Šidlauskas 8 618 70 184   sidlauskas.valdas@gmail.com
Gintaras Bukauskas 8 674 00 700   bukauskas.g@gmail.com
Artūras Ševelkovas 8 686 40 682   treneris@balticum-tv.lt Klaipėda
Zenonas Bertulis 8 613 81 288
Vidmantas Žibutis 8 698 01 464   zibutis@splius.lt Šiauliai
Laimutis Adomaitis 8 644 70 446   lankaiciai@gmail.com
Tomas Gricius 8 607 13 757   tomaswrest@gmail.com
Albinas Batūra 8 698 40 682 Panevėžys
Martynas Nemsevičius 8 633 59 529
Marius Baranauskas 8 681 69 453   mariukascom@gmail.com
Karolis Čiupkevičius 8 653 80 623   karolisciupkevicius@gmail.com Marijampolė
Vitas Adomavičius 8 690 37 663   vitas_kennel@yahoo.com
Donatas Stankevičius 8 699 85 022   graik1rom@gmail.com
Arvydas Krikščiūnas 8 686 11 623   arvydasimtynes@gmail.com Anykščiai
Renatas Puikis 8 686 34 426   renatas@puikis.com
Algirdas Pupkis 8 620 64 546   algirdaspupkis@gmail.com
Artūras Sudeikis 8 686 11 632
Vitalij Nagovicin 8 655 10 650   udzvala@gmail.com Visaginas
Aleksej Miačin 8 686 98 811   aleksej14@dkd.lt
Rytis Keršys 8 601 39 350   rytiskersys@gmail.com     Joniškis
Kęstutis Šėgžda 8 686 95 447 Tauragė
Jonas Sabutis 8 685 82 527   trgimtynes@gmail.com
Aurimas Kalasovskas 8 623 14 321   aurimaskalasovskas@gmail.com
Gediminas Jonuškis 8 674 01600   sportoklubasdvikova@gmail.com Kuršėnai
Alvidas Tilenis 8 612 35 828   a.tilenis@gmail.com
Algimantas Šeščila 8 687 55 230 Trakai
Arūnas Sereika 8 686 65 897   kazlurudossportocentras@gmail.com Kazlų Rūda
Alfredas Milevskis 8 674 86 975   milevskijalfred@gmail.com Baltoji Vokė
Edmundas Narodovskis 8 613 32 023   e.narodovskis@gmail.com
Valdas Jasotis 8 682 27 473   jasotis@inbox.lt Gruzdžiai
Andrius Vaičiūnas 8 625 79 831   andriusval92@gmail.com Utena
Egidijus Gikaras 8 600 19 677   gikegis@gmail.com Gargždai
Dalius Adomaitis 8 601 67 117  dalius9@gmail.com Alsėdžiai
LAISVŲJŲ IR MOTERŲ IMTYNIŲ TRENERIAI
Jurijus Babenko 8 699 21 702   jbabenko@rambler.ru Vilnius
Viačeslavas Fiodorovas 8 684 11 800   slava.imtynes@gmail.com
Albinas Sodaitis 8 699 39 862   albinassodaitis@yahoo.com Kaunas
Arūnas Paplauskas 8 689 33 001   arunaspaplauskas@gmail.com
Kęstutis Miškinis 8 618 89 866
Oleg Voitechovskij 8 650 78 191   ovoitechovskij@gmail.com Klaipėda
Vytautas Baltuonis 8 650 78 192
Andrej Iljin 8 652 22 788    iljinas@gmail.com
Renatas Dijokas 8 699 67 743   renatas.dijokas@takas.lt Šiauliai
Jonas Kemzūra 8 620 68 440   kemzura@yahoo.com
Andrius Stočkus 8 649 37 330   andriusstockus@gmail.com
Aivaras Kaselis 8 686 57 951   a.k.wrest@gmail.com
Valdas Grišius 8 615 90 743   grisiusvaldas@gmail.com
Fiodoras Vladimirovas 8 611 22 480   Radviliškis
Justinas Kvietelaitis 8 683 65 404   jkvietelaitis@gmail.com
Saulius Jurčys 8 603 28 521 Kelmė
Nerijus Peleckis 8 678 23 606   fskelme@inbox.lt
Vidmantas Dambrauskas 8 686 65 204 Lazdijai
Zenonas Komskis 8 685 57 820   zkomskis@vet.lt Pagėgiai
Antanas Merkevičius 8 699 33 772   juc.ing@gmail.com
Šarūnas Miliauskas 8 686 44 070