Kategorijų archyvai: Naujienos

Pasaulio kariškių čempionate Lietuvos imtynininkai pelnė tris medalius

Makedonijoje vykusiame pasaulio kariškių imtynių čempionate Lietuvos kariuomenės komanda, sudaryta iš šešių graikų-romėnų ir vieno laisvųjų imtynių atstovo, iškovojo tris medalius – vieną sidabro ir du bronzos.

N.Ilkevičius pasaulio veteranų imtynių čempionate užėmė trečią vietą!

Prieš kelias dienas internetą sprogdinęs videoįrašais, kuriuose atlieka virš 60 prisitraukimų, Nikolajus Ilkevičius pasaulio veteranų imtynių čempionate iškovojo bronzos medalį.

Seinajokyje (Suomija) vykusiame čempionato E amžiaus grupėje (55-60 metų) vilnietis ant menčių paguldė suomį Arto Haukijarvį, o pusfinalyje rezultatu 0:4 pralaimėjo pagrindiniam varžovui – Prancūzijai atstovaujančiam Georgi Hristovui.

Per minutę 60 prisitraukimų padarantis 58-erių metų vilnietis nori pasaulio čempionato aukso (įdomybių vaizdo įrašai)

Šiandien neeilinė diena neeiliniam piliečiui – Nikolajus Ilkevičius iškeliauja į Suomiją. Kartą per metus Nikolajus sumeta kuklią mantą į kuprinę ir išvyksta į varžybas. Nikolajaus maršrutas driekiasi į įvairias šalis, svarbu, kad ten vyktų graikų-romėnų imtynių čempionatas. Patikslinsiu, svarbu, kad tai būtų veteranų čempionatas ir, ypač svarbu, kad tai būtų pasaulio čempionatas. „Nenoriu smulkintis“, – nurėžia Nikolajus, kai paklausiu, kodėl vengia įvairių turnyrų svečiose šalyse ir pas save namie, Lietuvoje.

Po pasaulio čempionato bronzos  imtynininkės Kamilės Gaučaitės mintyse – Tokijas

Po pasaulio čempionato bronzos imtynininkės Kamilės Gaučaitės mintyse – Tokijas

Iš pasaulio jaunių imtynių čempionato grįžusi bronzos medalio laimėtoja Kamilė Gaučaitė su komandos draugėmis Aukse Rutkauskaite ir Kornelija Zaicevaite bei treneriu Aivaru Kaseliu švytėjo iš džiaugsmo. Šiaulių sporto mokyklos gimnazistės delne – pasaulio čempionato bronza, o mintyse Tokijas. „O kodėl gi ne? Man bus dvidešimt, pats jėgų žydėjimas, motyvacija yra. Tai jau ne svajonė, tai siekis“, – berdama žodžius kalbėjo K.Gaučaitė.

Edgaras Venckaitis – savaitės „Big Move Monday“ herojus (vaizdo įrašai)

Tarptautinė imtynių federacija (UWW) tęsia tradiciją ir skelbia geriausius bei efektingiausius, ekspertų nuomone, imtynių momentus, kuriuos pateikia imtynių mėgėjams „Big Move Monday“ rubrikoje.

Šią savaitę dėmesys skirtas mūsų šalies olimpiečiui Edgarui Venckaičiui. Tauragiškio veiksmas, atliktas šeštą lemiamos dvikovos dėl kelialapio į Rio minutę, tapo šios savaitės nugalėtoju. Ulan Batore vykusiame atrankos turnyre, esant lygiam rezultatui dvikovoje su švedu Zackariasu Tallrothu, Edgaras pagavo varžovą „ant žingsnio“ ir atliko savo firminį žemą metimą per dubenį su rankos užgriebimu iš viršaus.

Tbilisyje „laisvūnui“ D.Viliušiui jau pirmoje kovoje kelią pastojo atletas iš Indijos

Tbilisyje finišavo pasaulio jaunių imtynių čempionatas. Po skambaus penktadienio akordo, kuomet Kamilė Gaučaitė svoryje iki 70 kilogramų iškovojo bronzos medalį, paskutinė varžybų diena buvo kur kas liūdnesnė. Svorio kategorijoje iki 76 kilogramų mūsų šalies „laisvūnas“ Dominykas Viliušis rezultatu 0:10 pralaimėjo Neveenui Naveenui iš Indijos ir liko priešpaskutinis – 23-čias.

A.Stočkus: pasiekti rezultatai Tbilisyje yra sklandaus Šiaulių sporto gimnazijos darbo vaisius (dvikovų video)

Lietuvos moterų imtynių komandai išvyka į Tbilisį buvo sėkmingiausia šalies imtynių istorijoje. Komandų rikiuotėje lietuvaitės užėmė 14-tą vietą tarp 33-jų ekipų. Mūsiškėms trūko vos dviejų taškų, kad įšoktų į pirmą dešimtuką. Lietuvos imtynininkės už savo nugaros paliko moterų imtynių tradicijomis garsėjančias Suomijos, Lenkijos, Egipto, Ispanijos, Bulgarijos, Italijos, Kanados, čempionato šeimininkės Gruzijos, emigrantėmis iš Rusijos ir įvairių Kaukazo valstybių paturtinta Izraelio bei, ypač smagu, galingą Vokietijos rinktines.

Kamilė Gaučaitė – pasaulio jaunių imtynių čempionato bronzos medalio laimėtoja! (dvikovų video)

Tbilisyje vykstančiame pasaulio jaunių imtynių čempionate Kamilė Gaučaitė (70 kg, 18 dalyvių) užėmė trečią vietą! Lemiamoje akistatoje Kamilė grūmėsi su švede Denise Sabina Makota Stroem ir nugalėjo ją rezultatu 1:0!

Pasaulio jaunių imtynių čempionate K.Gaučaitė kovos mažajame finale dėl bronzos. K.Zaicevaitė pralaimėjo „paguodą“

Tbilisyje vykstančiame pasaulio jaunių imtynių čempionate kovas tęsia moterų imtynių atstovės. Aštuntfinalio kovoje Kamilė Gaučaitė (70 kg, 18 dalyvių) įveikė amerikietę Emely Dawn Cue (4:3), tačiau ¼ “švariai” pralaimėjo į finalą kelią prasiskynusiai kirgizei Aiperi Medet Kyzy, kuri, savo ruožtu, atvėrė lietuvaitei duris į paguodos dėl bronzos apdovanojimo turnyrą. Paguodoje Kamilė įveikė ukrainietę rezultatu 6:1 ir finale kovos dėl bronzos. Lemiamoje akistatoje Kamilė grumsis su švede Denise Sabina Makota Stroem.

Pasaulio jaunių imtynių čempionate K.Zaicevaitė ir K.Gaučaite sužinojo savo varžoves (nuotraukos)

Tbilisyje vykstančiame pasaulio jaunių imtynių čempionate kovas tęsia moterų imtynių atstovės. Ketvirtą varžybų dieną varžysis dvi Šiaulių sporto gimnazijos auklėtinės: Kornelija Zaicevaitė (60 kg, 17 dalyvių) ir Kamilė Gaučaitė (70 kg, 18 dalyvių).