Kategorijų archyvai: Naujienos

S.Viliulio bronza – pirmas imtynių istorijoje lietuvių iškovotas medalis Europos moksleivių čempionatuose

Dėre (Vengrija) finišavo Europos moksleivių imtynių čempionatas. Varžybose rungėsi trijų olimpinių sporto šakų – graikų-romėnų, moterų ir laisvųjų imtynių – atstovai ir atstovės.

Sėkmingiausiai pasirodė mūsų šalies klasikai, kurie tarp 25 komandų užėmė dvyliktą vietą.

Simonas Viliulis – Europos moksleivių imtynių čempionato bronzos medalio laimėtojas! (dvikovų vaizdo įrašai)

Dėre (Vengrija) vykusiame Europos moksleivių imtynių čempionate Simonas Viliulis užėmė trečią vietą. Kovoje dėl  graikų-romėnų imtynių turnyro bronzos medalio lietuvis atkaklioje dvikovoje 8:7 įveikė bulgarą Raevą Dimovą.

Europos moksleivių imtynių čempionate mūsų merginos liko be pergalių

Gyore (Vengrija) vykstančiame Europos moksleivių imtynių čempionato startas nesėkmingai susiklostė mūsų šalies merginoms. Visos trys Šiaulių sporto gimnazijos auklėtinės patyrė pralaimėjimus pirmose kovose.

Europos moksleivių imtynių čempionate A.Cvetkovas užėmė penktą vietą

Gyore (Vengrija) vykstančiame Europos moksleivių imtynių čempionate Artiomas Cvetkovas (38 kg) užėmė penktą vietą. Laisvųjų imtynių turnyro mažajame finale vilnietis 10:0 nusileido turkui Acarui Fatihui.

Imtynininkas Mantas Kazimieras Sinkevičius – pasaulio kurčiųjų čempionato vicečempionas

Vladimire (Rusija) vykstančiame pasaulio kurčiųjų imtynių čempionate Mantas Kazimieras Sinkevičius iškovojo sidabro medalį. Kaunietis svorio kategorijos iki 77 kilogramų finale nusileido turkui Jaguzui Donderui (1:9).

Mūsų šalies „laisvūnai“ neįveikė pirmojo barjero

Stambule vykstančiame Europos U23 imtynių čempionate estafetę perėmė laisvūnai. Deja, varžybos nesėkmingai susiklostė Lietuvos atletams.

Kamilė penkta

WW – 72 kg; kova dėl 3 vietos Kamilė Gaučaitė – Alexandra Nicoleta Anghel (ROU) 0:11

Kamilė Gaučaitė – Europos imtynių čempionato mažajame finale!

Dvikovos nugalėtoja buvo aiški po pirmos dalies – pirmame kėlinuke Kamilė Gaučaitė įgijo aštuonių taškų pranašumą prieš vengrę N.Szmolką. Žinoma, stebuklai kartais įvyksta, bet ne šiuo atveju. Kamilė pilnai kontroliavo situaciją ir tašką grumtynėse pastatė tiksint paskutinėms sekundėms.

Kornelija Zaicevaitė Europos U23 imtynių čempionate užėmė penktą vietą

Mažojo finalo varžovė svoryje iki 59 kg Olena Kremzer – vėtyta ir mėtyta Ukrainos imtynininkė. Kadečių ir jaunimo amžiuje 21-erių atletė susižėrė solidžius titulus, tame tarpe ir Europos U23 čempionato nugalėtojos vardą. Visgi, kaip šiandien pamatėme, kūrybingai (tai Dievo dovana, mačiau Kornelijos meninius kūrinius) mūsų šalies atletei ukrainietės barjeras dar kol kas per aukštas.

Klasikai Europoje 11-likti

Aukšti mūsų graikų-romėnų imtynių stiliaus atletų rezultatai, pasiekti Europos U23 čempionate, kilstelėjo Lietuvos komandą į vienuoliktą vietą (35 tšk.) ir tik per plauką nepatekom į pajėgiausių ekipų dešimtuką iš kurio mus netikėtai išstūmė suomiai (37 tšk.).