Kategorijų archyvai: Naujienos

Imtynių turnyre Lenkijoje – du bronzos medaliai

Lenkijoje vykusiame tarptautiniame „Czarny Bor Open“ moterų imtynių jaunių grupėje bronzos medalius iškovojo Šiaulių sporto gimnazijos auklėtinės Gabija Dilytė (sv. kat. iki 49 kg) ir Kamilė Gaučaitė (sv.kat.iki 70kg).

Imtynių turnyre Lenkijoje Danutė Domikaitytė varžoves guldė ant menčių

Lenkijoje vykusiame tarptautiniame moterų imtynių turnyre Danutė Domikaitytė visas keturias varžoves paguldė ant menčių ir tapo varžybų nugalėtoja.

Czarny Bore vykusiame antrajame Lenkijos taurės turnyre Šiaulių sporto mokyklos „Atžalynas“ auklėtinė svorio kategorijoje iki 69 kilogramų nepaliko vilčių lenkei Weronikai Sszukalai, pasaulio ir Europos jaunių čempionatų prizininkei Emese Elekes iš Vengrijos, pasaulio ir Europos jaunimo čempionatų trečios vietos laimėtojai Jevgenijai Andreičikovai iš Baltarusijoje. Finalinėje imtyje Danutė įveikė savo principinę varžovę, šių metų Europos jaunimo (U23) čempionato sidabro medalio laimėtoją austrę Martiną Kuenz.

Imtynininkas J.Matuzevičius Suomijoje iškovojo karjeros pergalę

Julius Matuzevičius tapo tarptautinio imtynių turnyro Suomijoje nugalėtoju, o Lietuvos rinktinė užėmė trečią vietą tarp 25 komandų iš dvylikos valstybių.

Ilmajokyje vykusiame tarptautiniame Arvo Haavisto graikų-romėnų imtynių turnyre Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtinis J.Matuzevičius svoryje iki 85 kilogramų (9 dalyviai) rezultatu 9:0 įveikė Pan-Amerikos jaunimo čempionato sidabro medalio laimėtoją Ryaną Hopą iš JAV. Pusfinalyje Julius nepaliko vilčių Europos jaunimo čempionato prizininkui Ivanui Huklekui (11:1) iš Kroatijos. Finalinėje imtyje 24-erių metų lietuvis pranoko estą Ardo Pajurą (6:2).

Šalies jaunučių čempionate Šiaulių „laisvūnai“ triumfavo keturiose svorio kategorijose

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos sporto salėje vykusiame Lietuvos laisvųjų imtynių jaunučių čempionate keturiose svorio kategorijose iš 11-kos pajėgiausi buvo Šiaulių atletai.

Tik Kelmės ir Vilkaviškio sportininkai mėgino susilyginti su šiauliečiais prizininkų skaičiumi.

Šiauliuose paaiškėjo stipriausi šalies mokiniai-imtynininkai

Šiauliuose vyko Lietuvos graikų-romėnų imtynių jaunių–mokinių (gimusių 2000-2003 metais) pirmenybės.

Gimtadienį švenčiantis premjeras ištikimas jaunystės pomėgiui

Imtynių krikštas – Radviliškyje

Praeityje ne vieną pergalę ant imtynių kilimo iškovojusiam Algirdui Butkevičiui šiandien sukako 58-eri.

Šalies Premjeras Ministras iki šiol ištikimas jaunystėje pasirinktam pomėgiui ir nepraleidžia bemaž nei vienų pagrindinių imtynių varžybų. Prieš savaitę premjeras tradiciškai apsilankė pasaulio čempiono Rimanto Bagdono turnyre, kur stebėjo atletų pasirodymus ant imtynių kilimo bei apdovanojo varžybų prizininkus.

Apdovanoti 2016 m. pasaulio jaunių, veteranų ir Europos jaunimo imtynių čempionatų prizininkai

Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius padėkomis apdovanojo 2016 m. Europos U23 imtynių čempionato graikų-romėnų imtynių varžybų svorio kategorijos iki 130 kg bronzos medalio laimėtoją Mantą Knystautą, jo trenerius Artūrą Ševelkovą, Olegą Antoščenkovą bei Mindaugą Ežerskį; 2016 m. pasaulio jaunių čempionato moterų imtynių varžybų svorio kategorijos iki 70 kg bronzos medalio laimėtoją Kamilę Gaučaitę, jos trenerius Arūną Paplauską, Aivarą Kaselį ir Andrių Stočkų.

Po dopingo skandalo – imtynininko M.Mizgaičio šuolis į neregėtas aukštumas

Ruso nuopuolis lietuviui padovanojo sidabrą

Tarptautinis olimpinis komitetas (TOK) už dopingo vartojimą atėmė 2008 metų Pekino žaidynių olimpinį sidabro medalį iš Rusijos graikų-romėnų stiliaus imtynininko svorio kategorijoje iki 120 kilogramų Chasano Barojevo. Papildomas sportininko dopingo mėginio tyrimas patvirtino, kad Chasanas Barojevas vartojo draudžiamą preparatą turinabolį. Tai yra anabolinis steroidas, didinantis jėgą be sportininko masės didėjimo.

Šis sprendimas yra itin palankus Pekino olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtojui Mindaugui Mizgaičiui, kuriam, tikėtina, bus įteiktas sidabro medalis.

A.Rutkauskaitė ir K.Gaučaitė – tarptautinio imtynių turnyro Vokietijoje prizininkės

Vokietijoje vykusiame XI-ame tarptautiniame Berlyno moterų imtynių turnyre mūsų šalies imtynininkės jaunių amžiaus grupėje užėmė ketvirtąją vietą.

Šiaulių sporto gimnazijos auklėtinės nežymiai nusileido Lenkijos rinktinei bei gausesnėms Švedijos Skanės klubo ir Vengrijos Dorogo miesto komandoms.

Jaunių turnyre asmeninėje įskaitoje bronzos medalius iškovojo Auksė Rutkauskaitė (65 kg, 11 dalyvių) ir Kamilė Gaučaitė (70 kg, 11 dalyvių).

Trys lietuviai – tarptautinio R.Bagdono imtynių turnyro nugalėtojai (finalų vaizdo įrašas; varžybų protokolai; nuotraukos)

Vilniuje vykusiame tarptautiniame pasaulio čempiono Rimanto Bagdono graikų-romėnų imtynių jaunimo (U23) turnyre trys mūsų šalies atletai tapo varžybų nugalėtojais. Penkioliktą kartą surengtame turnyre pirmąsias vietas užėmė ir aukso medalius iškovojo Kristupas Šleiva (66 kg), Martynas Nemsevičius (85 kg) ir Mantas Knystautas (130 kg).

Sidabro medaliai įteikti Pauliui Galkinui (75 kg) ir Romui Fridrikui (98 kg), o trečios vietos apdovanojimą laimėjo Erikas Bizunovičius (98 kg).