Kategorijų archyvai: Naujienos

E. Venckaitis – W.Pytlasinskio memorialinio imtynių turnyro prizininkas

Gdanske vykusiame tradiciniame W.Pytliasinskio memorialiniame turnyre trečią vietą iškovojo Edgaras Venckaitis. Svoryje iki 66 kilogramų (21 dalyvis) olimpietis iš Tauragės nusileido šio turnyro nugalėtojui Sokyano Hamidui iš Irano (o:5), tačiau paguodoje įveikė lenkus Edgarą Melkumovą (5:0) ir Michalą Koslą (4:1).

Pasaulio jaunimo čempionatas: trečiadienį lietuvių varžovai – ukrainiečiai ir lenkas

Trečiadienį Snine (Slovakija) vykstančiame pasaulio jaunių čempionate kovas tęsia graikų-romėnų imtynių stiliaus atletai. Ant kilimo kovos trys mūsų šalies sportininkai.

Svorio kategorijoje iki 46 kilogramų Domas Krikščiūnas grumsis su ukrainiečiu Ivanu Čerkasu (17 dalyvių).

Airidas Danusevičius (76 kg, 24 dalyviai) pečius surems su lenku Dawidu Grobelnu, o Valentas Rudys (85 kg, 20 dalyvių) mėgins įveikti šių metų Europos jaunių čempionato prizininką Vladeną Kozliuką iš Ukrainos.

Pasaulio imtynių čempionatas: Titas Kerševičius pralaimėjo kovą dėl bronzos ir liko 5-oje vietoje (atnaujinta)

Snine (Slovakija) vykstančiame pasaulio jaunių čempionate svorio kategorijoje iki 63kilogramų Titas Kerševičius rezultatu 5:5 buvo pranašesnis už turką Ali Kasimą Tasdemirą. Kauniečiui pergalę lygioje kovoje lėmė papildomi rodikliai – rodomas aktyvumas ir kokybiškesni veiksmai.

Beje, išankstinėje paraiškoje turkai registravo Europos jaunių čempionato prizininką Haci Karakusą, tačiau kontrolinėje imtyje varžybų išvakarėse Tasdemiras įveikė savo komandos draugą ir iškovojo teisę varžytis Slovakijoje.

Pasaulio imtynių čempionatas: Povilas Danilevičius – vienuoliktas (papildyta)

Pergalingai savo dvikovą Snine (Slovakija) vykstančiame pasaulio jaunių čempionate pradėjo Povilas Danilevičius. Sunkiasvorių mūšyje jis per 3.25 min įveikė JAV atletą Ethaną Anderseną.

Pasaulio jaunimo čempionatas: pirmieji „klasikų“ varžovai iš Turkijos ir JAV (varžybų tvarkaraštis)

Šiandien Slovakijos miestelyje Snina startuoja pasaulio jaunių imtynių čempionatas. Visą savaitę 16 ir 17 metų sulaukę jaunieji atletai kovos dėl nugalėtojų titulų trijose olimpinėse rungtyse – graikų-romėnų, moterų ir laisvųjų imtynių turnyruose.

Išankstines paraiškas organizatoriams pateikė 46 valstybių komandos. Ant Humenne ledo ritulio arenoje patiestų kilimų kovos virš 550 atletų. Iš viso bus išdalinta 30 medalių komplektų.

Sporto stovyklą Pagėgiuose vainikavo  tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras

Sporto stovyklą Pagėgiuose vainikavo tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos salėje vyko tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras Mažosios Lietuvos taurei laimėti, skirtas Mažosios Lietuvos prisijungimo prie Lietuvos  90-osioms metinėms,  kuriame jėgas išbandė Rusijos, Latvijos, Baltarusijos ir Lietuvos sportininkai.  Prieš varžybas buvo surengta imtynininkų sporto stovykla, kasdien joje treniravosi ir ilsėjosi iki 80 vaikų ir jaunimo. Tam skirtą Pagėgių krašto laisvųjų imtynių klubo „Skaluva“ projektą finansavo vietos veiklos grupė „Pagėgių kraštas“, turnyro globėjas – LR Seimo pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis.

Paskelbtoje naujoje FILA reitingų lentelėje – M.Mizgaičio ir A.Kazakevičiaus pavardės

Įspūdinga pergalių serija Aleksandrą Kazakevičių (80 kg) kilstelėjo į lyderių poziciją. Po šokių projekto į darbą kibęs Londono olimpinių žaidynių prizininkas patyrė tik vieną pralaimėjimą ir reitingų lentelėje šoktelėjo į šeštą vietą. Per nepilnus du mėnesius vilnietis triumfavo Stockholm Open (3 pergalės) ir Germany Grand Prix (4 pergalės) turnyruose, o pasaulio taurės varžybose Irane atstovaudamas Suomijos ekipai nugalėjo 5 varžovus ir vienintelį kartą suklupo imtyje su turnyro šeimininku.

Aleksandras Kazakevičius – Vokietijos Grand Prix imtynių turnyro nugalėtojas

Dortmunde vykusiame „Grand Prix“ serijos turnyre nieks neprilygo vilniečiui Aleksandrui Kazakevičiui. Svorio kategorijoje iki 80 kilogramų startavęs Londono olimpinių žaidynių prizininkas įveikė varžovus iš Austrijos, Rusijos, Turkijos, o finale patiesė daugkartinį pasaulio čempionatų prizininką Marką Overgaardą Madseną iš Danijos. Danui vėl nepavyko atsigriebti už pralaimėjimą kovoje dėl bronzos Londono olimpinėse žaidynėse.

Mantas Knystautas jau trečią kartą iškovojo Europos imtynių čempionatų sidabro medalį!

Dvidešimtmetis Mantas Knystautas (120 kg) užėmė antrą vietą Vroclave pasibaigusiame Europos jaunimo graikų-romėnų imtynių čempionate! Tai jau trečias „sidabras“ sunkiasvorio klaipėdiečio kolekcijoje. 2011-ais metais trenerių Olego Antoščenkovo, Artūro Ševelkovo ir Mindaugo Ežerskio auklėtinis Varšuvoje buvo antras jaunių čempionate, o pernai Skopjės mieste (Makedonija) Manto žygą link nugalėtojo titulo finale pristabdė gruzinas Jakobi Kachaja.