Kategorijų archyvai: Naujienos

M.Knystautas – pasaulio kariškių imtynių čempionato nugalėtojas! J.Petravičiui ir D.Domikaitytei – bronzos apdovanojimai (NUOTRAUKOS)

Klaipėdoje vykusiame pasaulio kariškių imtynių čempionate svorio kategorijoje iki 130 kilogramų Mantas Knystautas iškovojo aukso medalį!

Graikų-romėnų imtynių turnyre savų žiūrovų akivaizdoje 23-ejų sunkiasvoris įveikė tris varžovus, tarp kurių dukart pasaulio čempioną bei Londono olimpinių žaidynių antros vietos laimėtoją Heikį Nabį iš Estijos.

Pirmame rate Mantas aiškia persvara rezultatu 8:0 nugalėjo lenką Lukaszą Banaką, o finalinėje imtyje ant menčių patiesė pasaulio jaunimo čempionato prizininką Edgarą Chačatrjaną iš Armėnijos.

Klaipėdoje startuoja pasaulio kariškių imtynių čempionatas

Šiandien Klaipėdoje startuoja 32-asis pasaulio kariškių imtynių čempionatas. Varžybose dėl apdovanojimų grumsis atletai iš 22 valstybių. Į uostamiestį atvyko pirmo ryškumo imtynių žvaigždės, tarp kurių nemažai olimpinių žaidynių, pasaulio bei Europos čempionatų nugalėtojų ir prizininkų.

Geležinis Garis, padėjęs atgaivinti imtynes ir kurti šalies policininkų kalvę: Lietuvoje gyvenu oriai

Gariui Nikolajonokui aštuoniasdešimt. Tiesiog pasveikinti ir palinkėti laimės, sėkmės ir džiaugsmo yra kažkaip banalu. Parašyti kelis sakinius kaip ir nepadoru. Ne dėl to, kad Garis sulaukė garbaus jubiliejaus, o todėl, kad bus praleista proga papasakoti apie pedagogą, kurio vardą išgirdę krūpteldavo studentai, apie trenerį, kurio vardą, žiūrėdami į kylančią Trispalvę su dėkingumu prisimindavo sportininkai, apie kaimyninės valstybės papulkininkį, dalyvavusį Lietuvos policijos akademijos steigime, apie 100 publikacijų autorių, apie docentą ir socialinių mokslų daktarą, apie žmogų, kuris nelaužė ir nelaužo gyvenimiškų principų ir nuostatų.

Pasaulio jaunių imtynių čempionate T.Kačiukevičius apmaudžiai pralaimėjo kirgizui (vaizdo įrašas)

Atėnuose laisvūnų kovomis finišavo pasaulio jaunių imtynių čempionatas. Priešpaskutinę varžybų dieną ant imtynių kilimo galynėjosi vienintelis mūsų šalies atletas.

Šiandien pasaulio imtynių jaunių čempionate V.Augustauskaitė ir K.Gaučaitė liko be pergalių (video)

Šiandien Graikijoje vykstančiame pasaulio jaunių imtynių čempionate mūsų šalies sportininkės liko be pergalių.

Kamilė Gaučaitė svorio iki 70 kilogramų aštuntfinalyje rezultatu 0:7 nusileido Wiktorijai Choluj iš Lenkijos.

Ketvirtfinalio kovą lenkaitė pralaimėjo rusei Alionai Timofejevai ir tuo pačiu nesuteikė Kamilei galimybės kovoti dėl bronzos. Svoryje K.Gaučaitė liko 15 vietoje tarp 17 imtynininkių.

K.Gaučaitė kovos su Lenkijos sportininke

Graikijoje tęsiasi pasaulio jaunių imtynių čempionatas. Ketvirtadienį  Atėnų Ano Liosia olimpinėje halėje kovas tęs moterų imtynių atstovės, tarp kurių startuos Kamilė Gaučaitė ir į paguodos turnyrą patekusi Viktorija Augustauskaitė.

Pasaulio čempionate Lietuvos imtynininkių keliai išsiskyrė – po pirmų kovų V.Augustauskaitė keliauja į paguodą, A.Rutkauskaitė į namus (vaizdo įrašai)

Graikijoje tęsiasi pasaulio jaunių imtynių čempionatas. Trečią varžybų dieną ant  Atėnų Ano Liosia olimpinėje halėje patiestų imtynių kilimų kovojo moterų imtynių atstovės.

Imtynininkas I.Bukauskas pralaimėjo paguodos kovą iraniečiui (vaizdo įrašas)

Graikijoje vykstančiame pasaulio jaunių imtynių čempionate galimybės užkopti ant pjedestalo neišnaudojo Ignas Bukauskas (85 kg). Norint užlipti ant trečiojo nugalėtojų pakylos laiptelio Ignui trečiadienio „paguodoje“ reikėjo nugalėti Mohammadą Ghorbanalį Nosratį iš Irano,  baltarusį Mikitą Herasiovą ir suomį Juho Matiasą Pahikaineną. Kaunietis suklupo pirmoje paguodos turnyro kovoje, kur minimaliu rezultatu 2:3 nusileido iraniečiui Mohammadui Ghorbanaliui Nosračiui.

Pasaulio jaunių imtynių čempionate – mūsų šalies merginų kovos su Azijos sportininkėmis

Graikijoje tęsiasi pasaulio jaunių imtynių čempionatas. Trečią varžybų dieną ant  Atėnų Ano Liosia olimpinėje halėje patiestų imtynių kilimų kovos moterų imtynių atstovės.

Mūsų šalies atletės burtų valia varžysis kvalifikacinėse imtyse, o jų varžovės bus pajėgios Azijos imtynininkės.

Pasaulio imtynių jaunių čempionate A.Lygnugarį sustabdė lenkas; I.Bukauską paskandino emocijos, tačiau varžovas padovanojo bilietą į paguodą (video)

Graikijoje vykstančiame pasaulio jaunių imtynių čempionate kovas tęsia graikų-romėnų imtynių stiliaus atletai.

Antradienį Atėnų Ano Liosia olimpinėje halėje vykstančiose varžybose galynėjosi du mūsų šalies sportininkai.

Ignas Bukauskas (85 kg, 28 dalyviai) kvalifikacijoje rezultatu 4:8 nusileido Muhammedui Furkanui Dursunui iš Turkijos.