Skelbimai


Informacija apie trenerių rengimo studijas LSU

INFORMACIJA APIE TRENERIŲ RENGIMO STUDIJAS LSU

                      Lietuvos sporto universitetas vienintelis Lietuvoje rengia trenerius ir kviečia tapti savo srities profesionalais renkantis studijas studijų programoje „Treniravimo sistemos“. Tai unikali Lietuvoje studijų programa, ruošianti sporto šakos trenerį. Šiuo metu studijų programoje „Treniravimo sistemos“ rengiami daugiau kaip 30 sporto šakų treneriai Ji yra tarp dešimties populiariausių studijų programų šalyje. Nuolatinių bakalauro studijų trukmė – 4 metai, vykdomos ir ištęstinės studijos -5 metai. Mūsų universitete didelio sportinio meistriškumo sportininkai turi galimybę studijuoti pagal individualų studijų planą ir derinti sportą su studijomis. Yra galimybė gauti įvairias stipendijas. Stojant į šią studijų programą yra vertinami nacionaliniai ir tarptautiniai sportiniai pasiekimai (įeina į konkursinio balo sandarą).

Mūsų universitetas siekia aktyvaus dialogo ir bendradarbiavimo su įvairiomis sporto organizacijomis bendram tikslui, kad treneriai įgytų kuo daugiau profesinių žinių ir reikiamų kompetencijų. Todėl kreipiamės į Jus kviesdami bendradarbiauti, bei paskatinti kuo daugiau sportininkų rinktis studijas LSU.

Pridedama:

Pagrindiniai stojimo taisyklių į LSU 2018m. punktai 

 l.e.p. rektorė                                                                                                            Diana Rėklaitienė

Pagrindiniai stojimo taisyklių į LSU 2018m. punktai.

Minimalūs reikalavimai stojant į valstybės finansuojamas vietas:

  • Į visas Lietuvos sporto universiteto pirmosios pakopos valstybės finansuojamas studijas bus kviečiami studijuoti tik tie stojantieji, kurių konkursinis balas bus ne mažesnis kaip 3,6 balai, nepriklausomai nuo to, kada yra įgytas išsilavinimas.

Daugiau informacijos: http://www.lsu.lt/studijos/studiju-programos/pirmosios-pakopos-bakalauro-studijos/

Minimalūs reikalavimai stojant į valstybės nefinansuojamas vietas:

  1. 2018 metais stojant bus taikomas minimalus konkursinis balas – 3,6.

Daugiau informacijos: http://www.lsu.lt/studijos/priemimas/konkursiniai-mokomieji-dalykai.

Nepateikęs laiku dokumentų asmuo gali studijuoti kaip laisvasis klausytojas, sėkmingai išlaikęs 1 kurso sesiją tampa studentu.

KONKURSINIO BALO SANDARA

Studijų programa Dalykai Svertinis koeficientas Dalykai Svertinis koeficientas
 

Treniravimo sistemos

Sporto pasiekimai

 

Lietuvių kalba

 

Biologija

 

0,40

 

0,20

 

0,20

Bet kuris dalykas iš brandos atestato, išskyrus kūno kultūra, lietuvių kalba, biologija  

 

0,20

Daugiau informacijos: http://www.lsu.lt/studijos/studiju-programos/pirmosios-pakopos-bakalauro-studijos/konkursinio-balo-sandara/

SPORTO PASIEKIMŲ VERTINIMAS

Stojant į LSU studijų programą „Treniravimo sistemos“ sporto pasiekimų svertinis koeficientas -0,4.

 Išsami informacija kokie sportiniai pasiekimai ir kaip skaičiuojami pateikiama nuorodoje: http://www.lsu.lt/studijos/studiju-programos/pirmosios-pakopos-bakalauro-studijos/konkursinio-balo-sandara/

Jeigu turite klausimų arba iškilo neaiškumų dėl stojimo galite kreiptis į LSU studijų kokybės priežiūros centrą: studijos@lsu.lt, tel. +370 37 302658.

Taip pat galite kreiptis į „Treniravimo sistemų“ studijų programos direktorę Kristiną Bradauskienę: kristina.bradauskiene@lsu.lt , tel. +370 650 13244.

______________________________________________________________________

 

2018 m Anyksciai cup nuostatai

Tarptautinis graikų-romėnų imtynių turnyras „Anykščiai Cup“

 VARŽYBŲ VIETA, LAIKAS

 Varžybos vyks 2018 m. gegužės 25-27 dienomis, Anykščių sporto ir laisvalaikio centre          “Nykščio namai” Liudiškių g. 18.

 Komandų atvykimas ir svėrimas 2018- 05- 25 d. iki 20.00 val.,

 26 dieną nuo 9.30 val. iki 10.30 val.

Varžybų pradžia 11.00 val. Finalinės kovos 16.00 val.

DALYVIAI,  SVORIO KATEGORIJOS

Svorio kategorijos 2004  m. ir  jaunesni.

  28, 30, 33, 37, 40, 43, 47, 50, 54, 59, 66, 73, +73kg.

Į turnyrą kviečiami dalyvauti  imtynininkai iš  Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Olandijos, Lenkijos miestų. Varžybos vyks ant 2 kilimų ir sportininkai kovos iki dviejų pralaimėjimų.                  

INFORMACIJA

 Telefonai pasiteiravimui: +370 620 64546 Algirdas Pupkis, +370 686 34426  Renatas Puikis arba el. paštu: renatas@puikis.com