Tapoje (Estija) vyko tarptautinis graikų–romėnų ir moterų imtynių turnyras. Lietuvai šiose varžybose atstovavo keturi Joniškio sporto centro atletai. Trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai varžėsi tarp jaunių amžiaus grupėje (1993 m. gimę ir jaunesni) ir iškovojo tris medalius.

Geriausiai kovojo broliai dvyniai Donatas ir Darius Gudmonai, laimėję pirmąsias vietas. Donatas Gudmonas (42 kg) įveikė keturis, o Darius (46 kg) tris Estijos imtynininkus. Visas imtis broliai laimėjo „švariai“ – prispausdami varžovus mentėmis prie kilimo, arba akivaizdžia taškų persvara.

Robertas Zablockis svorio kategorijoje iki 58 kilogramų iškovojo bronzos medalį. Joniškietis bei du estai iškovojo po dvi pergales ir po kartą pralaimėjo. Trečią vietą Robertui lėmė blogesnis pelnytų taškų santykis, nors įveiktas pirmos vietos laimėtojas.

Tarptautiniame turnyre  jėgas išmėgino 119 imtynininkų (vyrai, jauniai ir moterys) iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos.