Liepojoje (Latvija) vyko atviros miesto graikų-romėnų imtynių pirmenybės. Imtynininkai kovojo jaunių ir suaugusiųjų amžiaus grupėse. Lietuvos atletai čempionų vardus iškovojo devyniose svorio kategorijose.

Suaugusiųjų grupėje čempiono vardus iškovojo Rūtenis Ūginčius (60kg) iš Klaipėdos ir šiaulietis Tomas Galkus (120 kg).

Trečiąsias vietas laimėjo Remigijus Guntis (74 kg, Vilnius-Šiaulių rajonas) ir Edvinas Mačerinskas (120 kg, Joniškis).

Jaunių amžiaus grupėje čempionų vardus iškovojo klaipėdiečiai Justas Galkinas (iki 50 kg), Paulius Galkinas (54 kg) bei Mantas Knystautas (100 kg), Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtiniai Kristupas Šleiva (42 kg) ir Brendonas Kuodis (58 kg), šiaulietis Tadas Valčiukas (63 kg) ir Gvidas Radeckas (76 kg) iš Šiaulių rajono.

Antrąsias vietas užėmė Dovydas Kriaučiūnas (63 kg), Tomas Narkevičius (76 kg) ir Andrius Pančenka (100 kg) iš Šiaulių rajono.

Bronzos medalius iškovojo Vytautas Klabys (42 Šiaulių rajonas), Simas Samulionis (42 Panevėžys), Darius Gudmonas (46 kg, Joniškis), Airidas Danisevičius (50 kg, Šiauliai) ir Ovidijus Skirmantas (66 kg, Šiauliai) bei Marius Knystautas (85 kg, Klaipėda).

Pirmenybėse dalyvavo 14 komandų iš Latvijos, Rusijos ir Lietuvos. Lietuvai atstovavo Šiaulių rajono, Joniškio Sporto centro, Šiaulių sporto mokyklos “Atžalynas“, Lietuvos olimpinio sporto centro ir Klaipėdos sporto centro komandos. Varžybose dalyvavo 117 sportininkų, kurie kovojo 14-oje svorio kategorijų.