Rygoje vykusiame  tarptautiniame „Kunzina cup”  laisvųjų imtynių jaunučių ir jaunių turnyre sėkmingai startavo Lietuvos atletai.

Jaunučių amžiaus grupėje pirmąją vietą  svorio kategorijoje iki 42 kilogramų iškovojo Gvidas Narmontas (Raseiniai). Šiame svoryje antrą vietą užėmė klaipėdietis Dovydas  Bušeckas.

Svorio kategorijoje iki 46 kilogramų visus varžovus įveikė ir nugalėtoju tapo  Aurimas Kuoris iš Kelmės.

Dainius Rimkus (50 kg, Kelmė) ir Domantas Pauliuščenko (55 kg, Raseiniai) tapo antrosios vietos nugalėtojais. Trečioje vietoje liko Romanas Trofimovas (55 kg, Klaipėda).

Klaipėdietis Artiomas Novikovas (60 kg) iškovojo sidabro medalį, o trečia vieta šiame svoryje  atiteko Justui Augusčiui iš Kelmės.

Karolis Kravčikas (73 kg) iš Šiaulių užėmė antrą vietą. Sunkiasvoris klaipėdietis Denisas Nedoboras (+73 kg) liko trečias.

Taipogi geri rezultatai pasiekti  jaunių amžiaus grupės turnyre. Lengvame svoryje užtikrintai kovojo Karolis Buslys. Kaunietis įveikė visus varžovus ir nugalėjo svorio kategorijoje iki 46 kilogramų. Trečioji vieta atiteko Emiliui Rekašiui  iš Klaipėdos.

Kauniečiai Dovydas Pauras  (50 kg) ir Algirdas Kuoris (76 kg) iš Kauno iškovojo sidabro medalius.

Rokas Valantinas (54 kg) ir Benediktas Butkus (58 kg) iš Kelmės, šiaulietis Jonas Mikalčius (100 kg) bei kaunietis Davidas Oganesijanas (+100kg) užėmė trečiąsias vietas.

Turnyre jėgas išbandė 250 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Kaliningrado, Didžiosios Britanijos.