Klaipėdoje vyko tradicinis graikų-romėnų imtynių turnyras, skirtas Lietuvos kariuomenės ir visuomenės dienai paminėti

Geriausiai sekėsi Klaipėdos miesto sportininkams, kurie iškovojo 12 medalių: 5 aukso, 2 sidabro, 5 bronzos ir komandinėje įskaitoje tapo nugalėtojais.

Po tris aukso medalius pelnė Vilniaus ir Visagino komandos, du – Tilžės (Rusija) imtynininkai ir vieną marijampolietis.

Svorio kategorijoje iki 29 kg nugalėtoju tapo Danilas Jankovas iš Tilžės. Jis finale įveikė visaginietį Sergejų Kaluginą.

35 kg – aukso medalį iškovojo visaginietis Germanas Svirskis, kuris lemiamoje kovoje įveikė marijampolietį Vilių Savicką.

41 kg – tarp 13 dalyvių nugalėtoju tapo Dmitrijus Parechelašvilis iš Visagino. Jis finale įveikė klaipėdietį Andrių Kirjanovą.

Kristupas Šleiva neturėjo sau lygių svorio kategorijoje iki 47 kilogramų. Jis visus varžovus, tame tarpe ir finale tauragiškį Darių Venckaitį, paguldė ant menčių.

Svorio kategorijose iki 50 kg ir 53 kg dominavo ir aukso medalius iškovojo broliai dvyniai Justas ir Paulius Galkinai iš Klaipėdos.

Klaipėdietis Rūtenis Uginčius (58 kg) finale įveikė anykštėną Gediminą Kuodį.

Dar vienas atletas iš uostamiesčio Vytas Ramšas svorio kategorijoje iki 63 kilogramų finalinėje imtyje atkaklioje kovoje nugalėjęs Brendoną Kuodį iš Anykščių.

Aivaras Ruočkus iš Marijampolės tapo nugalėtoju svorio kategorijoje iki 69 kilogramų. Jis finale privertė pasiduoti tauragiškį Dainių Stirbį.

76 kg – lygių sau neturėjo vilnietis Remigijus Guntis.

80 kg – aukso medalį išsivežė svečias iš Tilžės Konstantinas Belskis. Lemiamoje kovoje rusas nugalėjo klaipėdietį Valentą Rudį.

Svoryje iki 85 kilogramų nugalėjo Romas Fridrikas iš Visagino.

Sunkiasvorių mūšį laimėjo klaipėdietis Mantas Knystautas (100 kg).

Jaunuosius imtynininkus skatino ne tik noras iškovoti kuo aukštesnę vietą, bet ir noras kuo geriau pasirodyti prieš jiems teisėjavusį Pekino Olimpiados bronzos medalio laimėtoją Mindaugą Mizgaitį bei juos stebėjusius Lietuvos jaunių rinktinės trenerį Olegą Antoščenkovą ir Europos bei pasaulio čempionatų prizininką Mindaugą Ežerskį.

Tarptautiniame turnyre galynėjosi 110 jaunų sportininkų iš Lietuvos, Rusijos (Tilžė) ir Latvijos (Liepoja).