Kartuzuose (Lenkija) vyko VIII Brolių Pryczkowskių graikų-romėnų imtynių memorialinis jaunių turnyras, kuriame buvo kovojama dėl Kašubų taurės. Vėl aukštumoje pasirodė Kristupas Šleiva. Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtinis ankščiau laiko įveikė visus varžovus ir pasipuošė aukso medaliu svorio kategorijoje iki 42 kilogramų.

„Tai labai aukšto lygio varžybos. Kartuzuose kovojo 89 sportininkai iš Baltarusijos, Rusijos, Norvegijos, Prancūzijos, Lietuvos ir Lenkijos. Šeimininkai į šias varžybas delegavo 16 klubų iš visos Lenkijos. Taigi, konkurencija buvo didelė ir mūsiškiai padoriai susitvarkė su iškeltais uždaviniais“, – pasakojo treneris Saulius Liaugminas.

no images were found

Lietuvos komandos strategas pridūrė, kad  kai kurių kovų baigtis buvo gan netikėta. „Nustebino Romas Fidrikas. Neprisimenu, kada paskutinį kartą visaginietis darė tokią grubią gynybos klaidą – parteryje  atiduoti ranką varžovui yra tolygu pralaimėjimui.  Norvegas tokiu šansu mėgavosi ir užtrenkė Romui galimybę pasikapoti finale”, – dėl auklėtinio klaidos krimtosi S.Liaugminas.

 Nepasisekė Pauliui Ivanauskui. Pirmaudamas dvikovoje su Lenkijos čempionu kaunietis prasikirto skruostą, kurį medikams teko susiūti.

Turnyras nepalankiai susiklostė Taurui Liaugminui. Po dviejų kėlinukų kaunietis pirmavo prieš norvegą. Tačiau lemiamu momentu praleido riedinį ir buvo išeliminuotas iš varžybų. „Atsinaujino kojos trauma. Juk tereikėjo apsiginti, tačiau negalėjau pakrutinti kojos. Tiesiog pajutau stiprų skausmą ir teisėjo švilpuko laukiau kaip išganymo”, – po dramatiškos dvikovos sakė T.Liaugminas.

Komandų klasifikacija:

1. Baltarusija
2. Norvegija
3. Cartusia Kartuzy (Lenkija)
4. Agros Zary (Lenkija)
5. Lietuva

42 kg/8 dalyviai
1. Kristupas Šleiva – LOSC/Panevėžys

46 kg/7 dalyviai
5. Jonas Paulauskas – Kaunas

54 kg/8 dalyviai
5. Andrius Jurevičius – Vilnius
58 kg/13 dalyvių
3. Paulius Galkinas – Klaipėda
5. Paulius Ivanauskas – Vilnius

69 kg/15 dalyvių
15.Tauras Liaugminas – Vilnius

76 kg/7 dalyviai
3. Norbertas Marma – Kaunas

85 kg/9 dalyviai
3. Romas Fridrikas – Visaginas

www.imtynes.lt  informacija