Taline vyko Šiaurės šalių graikų-romėnų imtynių čempionatas. Varžybose sėkmingiausiai startavo Mantas Knystautas iš Klaipėdos. Trenerio Artūro Ševelkovo auklėtinis įveikė tris varžovus ir iškovojo Šiaurės šalių čempionato jaunių turnyro aukso medalį svorio kategorijoje iki 100 kilogramų.

Lietuvos olimpinio sporto centro (LOSC) auklėtinis Kristupas Šleiva (42 kg) įveikė du varžovus ir pateko į finalą. Lemiamoje imtyje buvęs panevėžietis kiek netikėtai pralaimėjo suomiui Rami Syrjai ir užėmė antrą vietą.

Jaunimo amžiaus grupėje į finalą pateko Valdo Jasočio auklėtinis Remigijus Guntis iš Šiaulių rajono. Finale šiuo metu LOSC besimokantį Remigijų pranoko švedas Alexanderis Jersgrenas. R.Gunčiui įteiktas čempionato „sidabras“ svorio kategorijoje iki 74 kilogramų.

Po dviejų kojos operacijų atsigaunantis Vilius Laurinaitis svorio kategorijoje iki 96 kilogramų iškovojo trečią vietą.

Julius Matuzevičius (84 kg) užėmė penktą vietą, o Artūras Sekus (74 kg) liko dešimtas.

Suaugusiųjų turnyre sėkmingiausiai grūmėsi J.Matuzevičius (84 kg), kuris kaip ir jaunimo amžiaus grupėje buvo penktas.

Svorio kategorijoje iki 66 kilogramų šeštą vietą užėmė Edgaras Venckaitis.

Ramūnas Dagys (60 kg) ir Vilius Laurinaitis (96 kg) tenkinosi septintąja pozicija, o Artūras Sekus (74 kg) buvo aštuntas.

Svorio kategorijoje iki 74 kilogramų Remigijui Gunčiui nepavyko pakartoti jaunimo turnyre pasiekto rezultato ir jis liko dešimtoje vietoje.

Šiaurės šalių čempionate galynėjosi 231 atletas iš Suomijos, Danijos, Norvegijos, Švedijos, Latvijos, Estijos ir Lietuvos.

 www.imtynes.lt  informacija