Siedliceje (Lenkija) vyko Lenkijos atviras jaunimo ir jaunių moterų imtynių čempionatas. Varžybose dalyvavo 33 Lenkijos miestų komandos, taip pat rinktinės iš Baltarusijos ir Lietuvos. Šiame čempionate Lietuvai atstovavo Šiaulių miesto sporto mokyklos „Atžalynas“ auklėtinės, Vijolių vid. mokyklos  sportinių klasių mokinės Danutė Domikaitytė, Kristina Domikaitytė ir Giedrė Blekaitytė.

Lenkijos jaunimo čempione svorio kategorijoje iki 63 kg tapo Giedrė Blekaitytė. Šiaulietė čempionate laimėjo keturias kovas.

Svorio kategorijoje iki 60 kg bronzos medalį laimėjo Danutė Domikaitytė. Jauna perspektyvi imtynininkė keturias kovas laimėjo atlikdama labai efektingus metimus, kurie gan reti moterų imtynių sporte.   Vienintelę dvikovą Danutė pralaimėjo šių metų Europos ir pasaulio penktos vietų laimėtojai Sandrai Kazimierovskai  rezultatu 3:0/4:4/0:1.

Kristina Domikaitytė (56 kg) laimėjo pirmą kovą, o antroje imtyje susitiko su Baltarusijos jaunimo čempione Svetlana Lomaševič. Kristina nusileido rezultatu 1:5/4:5 ir galutinėje įskaitoje tarp 20 imtynininkių liko dešimtoje vietoje.

Lietuvaitėms dalyvavimas Lenkijos atvirame moterų jaunimo ir jaunių imtynių čempionate buvo naudingas psichologiniu požiūriu. Imtynininkės galėjo save vertinti visiškai kitoje erdvėje, išmėginti jėgas spaudžiant gausiam būriui vietinių sirgalių.

Lenkai gali didžiuotis pelnytais olimpinių žaidynių, pasaulio ir Europos čempionatų medaliais. Pajėgios imtynininkės neatiduoda pergalių be kovos. Manau, lietuvaitės sėkmingai išlaikė kaimynų egzaminą ir garbingai atstovavo savo šaliai.

Sportininkes varžyboms ruošė treneriai A.Kaselis, A.Stočkus, V.Žibutis ir A.Krikščiūnas.