Daugpilyje (Latvija) vyko tarptautinis moterų imtynių turnyras „Daugpilio taurė 2011“. Nugalėtojų vardus iškovojo Šiaulių sporto mokyklos „Atžalynas“  auklėtinės Deimantė Butavičiūtė ir Indrė Bubelytė.

Pažymėti verta Deimantės Butavičiūtės (55 kg) kovas. Šiaulietė jau ne kartą įrodė, kad tarptautinėje arenoje gali nugalėti ir tituluotas sportininkes. Šiame turnyre aiškiai matėsi, kad Deimantė pranašesnė už savo varžoves. Ji įveikė Europos čempionato medalininkes Karoliną Tjapko ir Latvijos čempionę Ivetą Jerohiną.

Indrė Bubelytė (60 kg) didelio pasipriešinimo šiame čempionate nesulaukė ir aiškia persvara nugalėjo visas savo priešininkes.

Svorio kategorijoje iki 52 kilogramų antrąją vietą iškovojo kaunietė Vaida Puidaitė.

Jauniausių merginų amžiaus grupėje puikiai pasirodė Kauno Jaunalietuvių mokyklos auklėtinė Kamilė Gaučaitė. Jaunoji imtynininkė laimėjo net penkias kovas ir iškovojo nugalėtojos titulą svorio kategorijoje iki 44 kilogramų.

Sportininkes varžyboms ruošė treneriai A.Stočkus, A.Kaselis, A.Paplauskas, V.Žibutis, A.Krikščiūnas.