Krasnike (Lenkija) vyko atviras Lenkijos laisvųjų imtynių jaunimo ir jaunučių čempionatas. Varžybose dalyvavo ir mūsų šalies atletai. Tarp jaunimo amžiaus grupės atletų sėkmingiausiai kovos ant imtynių kilimo susiklostė sunkiasvoriui Jonui Rudavičiui. Lietuvos čempionato finalininkas Lenkijoje įveikė Dawidą Mecheckį ir Rafalą Cyraną, tačiau nusileido Adrianui Czernickiui bei Marcinui Wozniakui. Geresni papildomi rodikliai buvusiam pagėgiškiui lėmė antrą vietą.

Bronzos medalį laimėjo Tomas Baracevičius. Svorio kategorijoje iki 50 kg Tomas įveikė lenką Radoslawą Kurowskį ir estą Andrejų Aleksejevą, tačiau pralaimėjo būsimam čempionato nugalėtojui Tomaszui Ogonowskiui.

Andrius Žekas šiame svoryje liko penktas.

Dar vieną trečią vietą iškovojo Arnas Draugelis (74 kg). Šiuo metu Klaipėdoje gyvenantis buvęs vilkaviškietis įveikė lenkus Adrianą Nabielskį ir Pawelą Domiaką bei imtyje dėl bronzos Edgarą Spurinį iš Latvijos. Arnas suklupo vienintelį kartą dvikovoje su lenku Hubertu Wysockiu.

Kelmės sportininkas Algirdas Kuoris (84 kg) savo svoryje liko aštuntas.

Jaunučių amžiaus grupėje antrą vietą iškovojo Romanas Trofimovas (59 kg), o bronzos medaliu pasipuošė Dmitrijus Orlovas (53 kg).

Atvirajame Lenkijos laisvųjų imtynių jaunimo ir jaunučių čempionate kovojo 260 atletų iš Lenkijos, Rusijos, Latvijos, Estijos ir Lietuvos.

Mūsų šalies sportininkus varžyboms ruošė treneriai Zenonas Komskis, Antanas Merkevičius, Jonas Jurkynas, Andrejus Iljinas ir Sergejus Kasimovas.