Lydoje vyko tarptautinis graikų-romėnų jaunių turnyras. Laimėtų varžybų serija pratęsė vienas pajėgiausių jaunių amžiaus grupės atletų Kristupas Šleiva. Buvęs panevėžietis Baltarusijoje laimėjo visas kovas ir tapo nugalėtoju sau neįprastoje, sunkesnėje svorio kategorijoje iki 46 kilogramų.

Turnyro nugalėtoju taip pat tapo Marius Knystautas (100 kg). Klaipėdietis finale susigrūmė su Dominyku Orlovu iš Anykščių. Savo pranašumą Marius įrodė, pakankamai nesunkiai nugalėjęs Dominyką taškais.

„Nenorėjome kankinti Kristupo svorio mėtymu, šitą malonumą paliksime Europos čempionatui Katovicuose ir pasaulio čempionatui Baku. Abu renginiai vyks vasarą, o dabar pasiruošimo etapai, kuriuose treneriai ir atletai eksperimentuoja. Todėl ir aš nieko nereikalavau, o stebėjau rinktinės lyderių taktinį pasirengimą“, – kalbėjo rinktinės treneris Olegas Antoščenkovas.

Turnyre sidabro medalį iškovojo Paulius Galkinas (63 kg).

Bronzos apdovanojimas atiteko Airidui Danisevičiui (58 kg).

Lietuvai varžybose atstovavo atletai iš Lietuvos olimpinio sporto centro, Šiaulių, Kauno, Anykščių ir Klaipėdos.

Tarptautiniame turnyre kovojo 223 imtynininkai iš Baltarusijos, Latvijos, Azerbaidžano, Ukrainos ir Lietuvos.