Greifswalde (Vokietijoja) vyko tarptautinis „Internationaler Boddenpokal“ imtynių turnyras. Septynioliktą kartą vykusiame turnyre nugalėtojos vardą iškovojo Danutė Domikaitytė. Šių metų Europos jaunių imtynių čempionato medalininkė įveikė dvi varžoves bei užsitikrino moterų imtynių jaunimo turnyro nugalėtojos titulą svoryje iki 65 kilogramų.

Jaunesnioji Danutės sesuo Kristina Domikaitytė šiame turnyre svorio kategorijoje iki 60 kilogramų liko ketvirtoje vietoje.

Abi merginos mokosi Šiaulių m. Vijolių vidurinės mokyklos sportinėse klasėse, treniruojasi sporto mokykloje „Atžalynas“.

Taip pat ketvirtąją vietą užėmė Kornelija Zaicevaitė iš Klaipėdos. Uostamiesčio sportininkė sartavo svorio kategorijoje iki 55 kilogramų.

Graikų–romėnų imtynėse turnyre vaikų amžiaus grupėje sidabro medalį laimėjo šiaulietis Dominykas Jukna (42 kg). Jo komandos draugas Danielius Strelkovas svorio kategorijoje iki 58 kg užėmė trečią vietą.

Tarptautiniame turnyre kovojo 152 imtynininkai iš Vokietijos, Švedijos, Ukrainos, Baltarusijos ir Lietuvos. imtynių turnyre kovojo ir Lietuvos imtynių sporto atstovai.