Respublikos laisvųjų imtynių atletai metus užbaigė varžybomis Kaliningrade. Tai buvo 17-as G. I. Toropino vardo tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras, jaunių, jaunučių amžiaus grupėje. Turnyre dalyvavo Baltarusijos, Latvijos, Rusijos Federacijos Kaliningrado srities, Komi autonomijos, Smolensko, Maskvos ir Krasnodaro sportininkai. Viso per 180 atletų. Lietuvai atstovavo Klaipėdos, Vilkaviškio, Kelmės, Pagėgių, Vilniaus ir Kauno komandos. Iš 16-os svorio kategorijų, net 7-iuose finaluose dalyvavo lietuviai. Varžybos buvo vykdomos pagal sistemą iki dviejų pralaimėjimų, todėl sportininkai gavo ganėtinai neblogą krūvį, kai kuriems vaikinams teko atlaikyti net po 7 kovas.

Svoryje iki 29 kg (7 dalyviai) čempionu tapo uostamiesčio atstovas Vladimir Prodous. Šioje svorio kategorijoje kovingumu išsiskyrė Dovydas Urbanavičius iš Vilkaviškio. Būdamas pats lengviausias (25 kg) ir jauniausias, Dovydas iškovojo trečią vietą.

Svorio kategorijoje iki 32 kg (12 dalyvių) sidabro medalis atiteko Artūrui Škeliovui iš Klaipėdos.

Finalinėje imtyje Artūras nusileido Rusijos imtynininkui.

35 kg svoryje ( 16 dalyvių) sidabro medalį iškovojo vilkaviškietis Deividas Pečiulis, finale turėjęs pripažinti Rusijos atstovo iš Siktivkaro pranašumą.

38 kg svoryje ( 12 dalyvių) trečią vietą užėmė Svajūnas Šakys iš Pagėgių

41 kg svoryje (13 dalyvių)2-ąją vietą iškovojo Ugnius Simanauskis iš Kelmės, finale nusileidęs kaliningradiečiui Alikui Sadojanui. Pagėgiškis Gytis Jovaiša užėmė trečią vietą.

42 kg svoryje (14 dalyvių) trečią vietą užėmė Mantas Markevičius iš Vilkaviškio

58 kg svoryje (18 dalyvių) čempionu tapo Klaipėdietis Dmitrij Orlov finale įveikęs Kaliningradietį Grečichą.. Donatas Rimkus iš Kelmės užėmė trečią vietą. Kovoje dėl medalio jam teko rungtis su savo žemiečiu Aurimu Kuoriu.

Svoryje iki 63 kg (10 dalyvių) čempionu tapo Vilkaviškietis Martynas Damidavičius, finale įveikęs Rusijos atstovą A. Kiolerį.

69 kg svoryje (18 dalyvių) trečią vietą iškovojo Justinas Urbanavičius iš Vilkaviškio.

76 kg kategorijoje(12 dalyvių) čempionu tapo Vilkaviškietis Laurynas Damidavičius.

Klaipėdietis Denis Nedabor1-ą vietą užėmė svorio kategorijoje iki 100 kg (7 dalyviai).

Šiuos sportininkus varžyboms ruošė treneriai: Vytautas Baltuonis, Anrejus Iljinas, Nerijus Pileckis, Saulius Jurčys, Antanas Merkevičius, Mindaugas Jurkynas, Jonas Jurkynas.