Siedlice (Lenkija) vykusiame tarptautiniame moterų imtynių turnyre Lietuvos jaunimo ir jaunių rinktinė  iškovojo trečią vietą. Varžybose komandinėje įskaitoje kovojo devynios rinktinės.

Vėl puikiais rezultatais nudžiugino Danutė Domikaitytė.  Jaunimo grupėje svoryje iki 72 kilogramų  Šiaulių miesto Vijolių vidurinės  mokyklos mokinė, šiuo metu besitreniruojanti sporto mokykloje „Atžalynas“, laimėjo tris kovas ir tapo varžybų nugalėtoja.

Puikų kovotojos charakterį rodė Rugilė Abraškevičiūtė (60 kg). Anykščių rajono Traupio pagrindinės mokyklos auklėtinė finale ne tik atkovojo penkių taškų deficitą, bet ir išplėšė pergalę prieš Lenkijos imtynininkę. „Lemiamu momentu Rugilė nesutriko ir atliko du trijų balų vertės metimus. Ji parodė kietą charakterį ir pelnytai iškovojo „auksą“, – savo auklėtinę gyrė treneris Aivaras Kaselis.

Svoryje iki 51 kilogramų bronzos medalį laimėjo Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos mokinė Agnė Bukėnaitė.

Kita kupiškietė Lauryno Stuokos Gucevičiaus gimnazijos mokinė Karolina Latožaitė  taip pat pasidabino bronzos medaliu svoryje iki 55 kilogramų.

Jaunių grupėje Klaipėdos  sporto centro auklėtinei  ir Liudviko Stulpino mokyklos mokinei Kornelijai  Zaicevaitei užteko dviejų pergalių, kad taptu  nugalėtoja svorio kategorijoje iki 62 kilogramų.

Bronza šioje amžiaus grupėje atiteko jauniausiai komandos imtynininkei Anykščių rajono Kavarsko vidurinės mokyklos mokinei Auksei Rutkauskaitei (52 kg).