Tapoje (Estija) vyko tarptautinis graikų–romėnų imtynių turnyras. Varžybose jėgas išmėgino imtynių 24 meistrai ir 66 jaunių amžiaus grupės atletai iš Estijos, Latvijos, Lietuvos ir Rusijos.

Lietuvai šiame turnyre atstovavo trys imtynininkai iš Joniškio. Jaunių amžiaus grupėje (1996 m. gimusiųjų ir jaunesnių) trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai iškovojo visų spalvų medalius.

Puikiai sekėsi kovoti broliams dvyniams Donatui ir Dariui Gudmonams (abu sv.kat. iki 69 kg, 9 dalyviai ). Donatas iki finalo įveikė du, o Darius tris Estijos imtynininkus. Brolių akistata kovoje dėl pirmos vietos neįvyko. Donatas varžybų metu patyrė nedidelę traumą ir, nenorėdamas rizikuoti savo sveikata, atsisakė kovoti. Tad turnyro nugalėtoju tapo Darius, o Donatui atiteko sidabro medalis.

Dovydas Petkevičius (sv. kat. iki 63 kg, 11 dalyvių) įveikė tris estus, bet neatsilaikė prieš Europos jaunių čempionato penktos vietos laimėtoją Ottą Saarą. Dovydas iškovojo bronzos medalį.

Nuotraukoje iš kairės Donatas Gudmonas, Darius Gudmonas, Dovydas Petkevičius ir treneris Rytis Keršys.