Paryžiuje vykusiame tarptautiniame imtynių turnyre du mūsų šalies atletai iškovojo sidabro medalius. Prancūzijos sostinėje surengtame „Golden Grand Prix“ serijos varžybose antrąsias vietas užėmė Laimutis Adomaitis ir sunkiasvoris Mindaugas Mizgaitis.

Svoryje iki 85 kilogramų Laimutis Adomaitis aiškia persvara įveikė italą Vincezo Sibilijų (8:0) bei Amerą Hrustanovičių (7:1) iš Austrijos bei pateko į finalą. Lemiamoje imtyje buvęs joniškietis nusileido žiūrovų palaikomam prancūzui Sambai Diongui (3:6).

Burtų valia Mindaugas Mizgaitis (130 kg) pirmame rate buvo laisvas ir iškart pateko į pusfinalį, kur įveikė japoną Hirotakę Tsudą (8:1). Deja, kovoje dėl aukso Mindaugas nusileido gruzinui Jakobi Kadžajai.

Varžybos nesėkmingai susiklostė Juliui Matuzevičiui. Svoryje iki 80 kilogramų jaunasis atletas pralaimėjo gruzinui Georgijui Cirekidzei ir serbui Dragutinui Dukičiui.

Turnyras nepasižymėjo dalyvių gausa, tačiau rinktinės treneris Mindaugas Ežerskis šio fakto nesureikšmino. „ Šis turnyras niekad nebuvo labai populiarus.  Nors organizatoriai ir padarė Grand Prix lygio, vis tiek nesuveikė. Po trijų savaičių Vengrijos Grand Prix turnyre tikrai bus kitoks vaizdas. Vis dėlto, tokie turnyrai yra tik tarpinės stotelė pakeliui į tikslą – pasaulio ir Europos čempionatus. Juose sprendžiam savo problemas, stebim varžovus, laikom ranką ant pulso“, – dėstė M.Ežerskis.