Čekijoje vykusiose graikų-romėnų imtynių jaunių turnyre pirmą vietą užėmė Domas Krikščiūnas. Chomutovo mieste Gran Prix kategorijos varžybose kovojęs anykštėnas aiškia persvara įveikė tris varžovus iš Vokietijos bei Čekijos, o finale vietos atletą  nugalėjo Jakūbą Melegoničių nugalėjo rezultatu 8:4 ir iškovojo aukso medalį svoryje iki 50 kilogramų. Svoryje rungėsi 9 atletai.

Per žingsnį nuo pirmos vietos buvo Airidas Danusevičius (76 kg). Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtinis taip pat patiesė tris atletus, tačiau finale nusileido ukrainiečiui Stepanui Šelemchui ir užėmė antrą vietą tarp 13 imtynininkų.

Daugiausia prakaito teko išlieti Titui Kerševičiui (69 kg). Jo svoryje kovojo 19 imtynininkų, o pakeliui link pjedestalo kauniečiui teko net šešis kartus žengti ant kilimo. Nesėkmingai susiklosčiusi trečioji dvikova (pralaimėta vengrui Peterui Zellei 0:2) lėmė, kad  Titas prarado galimybę kovoti dėl aukso. Vis dėlto, kitas tris imtis T.Kerševičius kovojo užtikrintai, įveikė varžovus ir tapo turnyro „bronziniu“ prizininku.

Svoryje iki 85 kilogramų šeštoje vietoje liko Valentas Rudys (13 dalyvių). Gytis Galinis (76 kg) ir sunkiasvoris Donatas Grybas (100 kg) savo pasirodymus baigė po pirmų dvikovų.

„Domas pelnytai laimėjo pirmą vietą, jo meistriškumas akivaizdžiai aukštesnis. Visai arti absoliučios pergalės buvo Titas Kerševičius. Galima sakyti, kad pats padovanojo kovą – jis pirmavo įspėjimais ir pradėjo ataką, kurios metu prisidengė. Taktinė klaida. Daugiausia kritikos nusipelnė Valentas Rudys. Jam greito mąstymo ant kilimo stoka neleidžia išnaudoti neeilinių fizinių galimybių. Su tokia arkliška sveikata Valentas privalo guldyti varžovus“, – po varžybų komandos pasirodymą komentavo treneris Saulius Liaugminas.

Tarptautiniame turnyre dalyvavo 112 sportininkų. Lietuvos ekipa užėmė 7 vietą tarp 22 komandų. Mūsų šalies rinktinė 3 taškais  atsiliko nuo trečią vietą užėmusių Ukrainos imtynininkų.