Vilius Laurinaitis startinėje Europos U23 čempionato graikų-romėnų imtynių turnyro kovoje rezultatu 3:6nusileido Norvegijos rinktinės lyderiui Hamletui Nielsenui.

Rezultatas kiekvieną akimirką galėjo pakrypti į bet kurią pusę, tačiau šį sykį sėkmė lydėjo Norvegijos atstovą.

Aktyviau pradėjęs kovą, Vilius jau pirmą minutę pirmavo rezultatu 1:0. Vėliau pats užžengė už kilimo ir prarado tašką, kurį netrukus atsilošė (2:1). Vilius nuolatos ieškojo silpnas vietas, mėgino mesti varžovą per petį, tačiau veiksmas prie kilimo krašto įstrigo, o norvegas atsidūrė viršuje. Kėlinukas baigėsi rezultatu 2:3.

Antroje kovos dalyje varžovai gavo po įspėjimą (3:4). Likus 10 sekundžių Vilius surizikavo, puolė į ataką, tačiau „prasmigo“ ir padovanojo dar du taškus į kitą etapą patekusiam H.Nielsenui.

Antrame ketvirtfinalio kėlinuke H.Nielseną tikrąja to žodžio prasme užstumdė turkas Fatihas Baskoy. Turko pergalė palaidojo Viliaus viltis kovoti paguodoje.

Galutinėje įskaitoje V.Laurinaitis liko dešimtas.

Šiandien savo varžovus sužinos Eivydas Stankevičius (85 kg) ir Mantas Knystautas (130 kg).