Poznanėje (Lenkija) vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių jaunimo turnyras „Sobiewskio taurei“ laimėti.

23-čią kartą surengtose varžybose  puikiai grūmėsi ir pirmą vietą užėmė Titas Kerševičius (69 kg, 7 dalyviai).

Kauniečio treneris Saulius Liaugminas džiaugėsi eiline auklėtinio pergale ir vylėsi, kad Titui pavyks išlaikyti gerą sportinę formą iki pagrindinių šių metų startų – pasaulio ir Europos jaunių čempionatų. „Titas šiame sezone, kuris prasidėjo pernai rugsėjį, yra patyręs du pralaimėjimus. Kartą suklupo šalies jaunimo čempionate akistatoje su Airidu Danusevičiumi ir kartą nusileido turnyre Ukrainoje lenkui Robertui Daszkiewicziui. Beje, šį lenką Titas palaužė savų žiūrovų akivaizdoje Poznanėje „Sobiewskio taurės“ finale. Tačiau turnyrai lieka tik turnyrais. Tokios varžybos yra išnaudojamos technikos, taktikos ir kitų trenerių sumanymų šlifavimui, o pagrindinė užduotis išlieka ta pati – pjedestalas oficialiose varžybose. Ar einame teisinga linkme, paaiškės vasaros pabaigoje“, –  kalbėjo S.Liaugminas.

Turnyre bronzos medalius iškovojo Mindaugas Venckaitis (42 kg, 5 dalyviai) ir Aistis Liaugminas (50 kg, 9 dalyviai).

Arminas Lygnugaris (76 kg, 7 dalyviai) užėmė penktą vietą, o Dmitrijus Parechelašvilis (63 kg, 14 dalyvių) liko septintas.

Tarptautiniame turnyre kovojo 75 atletai iš Lenkijos, Olandijos, Ukrainos, Čekijos ir Lietuvos.