Suboticoje (Serbija) tęsiasi Europos imtynių jaunių čempionatas. Šiandien ant kilimo galynėjasi moterų imtynių atstovės. Mūsų šalies garbę gina Kamilė Gaučaitė (70 kg, 14 dalyvių) ir Kornelija Zaicevaitė (60 kg, 17 dalyvių).

Pirmieji startai mūsų šalies atstovėms susiklostė skirtingai. Kornelija Zaicevaitė per minutę nugalėjo kroatę Dea Brezec.

Aštuntfinalyje buvusi klaipėdietė pralaimėjo Marijai Lačiuginai iš Rusijos. Kamilės likimas atsidūrė rusės rankose – jei M.Lačiugina nukeliautų iki finalo, tai K.Zaicevaitė dėl bronzos medalio kovotų paguodos dvikovose.

Rusė sėkmingai tęsė kovas. Jis paeiliui ant menčių paguldė Joaną Marinkovą iš Bulgarijos bei baltarusę Haną Sadčenko ir suteikė Kornelijai šansą kovoti dėl bronzos. Deja, paguodoje K.Zaicevaitė nusileileido bulgarei J.Marinkovai rezultatu 3:8 ir čempionate užėmė šeštą vietą.

„Kornelija Zacevaitė mokosi Šiaulių sporto gimnazijoje, su pajėgiausiomis šalies imtynininkėmis  – Saulės miesto atletikos klubo sportininkėmis – ji treniruojasi jau penkis metus. Perspektyvios merginos pasiruošimą varžyboms ir visą išlaikymą apmoka Šiaulių miestas. Todėl džiaugiuosi, kad Kornelija nenuvylė nei manęs, nei rezultatus akylai stebinčius Šiaulių miesto sporto vadovus”, – po varžybų telefonu kalbėjo rinktinės treneris Aivaras Kaselis.

Tuo tarpu Kamilei Gaučaitei debiutas tokio rango varžybose susiklostė nesėkmingai – ji jau pirmame kėlinuke nusileido lenkei Justynai Walotek ir liko 13-oje vietoje.