Sėkmingiausiai Radome pasibaigusiame II-jame Lenkijos taurės imtynių jaunių turnyre kovojo  Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtinis Dmitrijus Parechelašvilis. Buvęs visaginietis iškovojo aukso medalį svorio kategorijoje iki 63 kilogramų. Trenerių Olego Antoščenkovo ir Vitalijaus Nagovicino auklėtinis ant menčių paguldė Sebastianą Bendzynskį, aiškia persvara įveikė Kamilį Nowaką (8:0) ir Damianą Cisewskį (10:2), “sausu” rezultatu 4:0 palaužė Gracjaną Glogiewiczių, o finale neleido suabejoti savo pranašumu kovoje su Blazejumi Starzynskiu (8:3). Visi D.Parehelašvilio varžovai atstovavo įvairiems Lenkijos klubams. Svoryje kovojo 27 atletai.

Per žingsnį  nuo turnyro nugalėtojo titulo buvo Arminas Lygnugaris (76 kg, 22 dalyviai). Kaune sportinį kelią pradėjęs atletas pernai persikėlė į LOSCą ir rodo puikius rezultatus. Radome Arminas užtikrintai nugalėjo lenkus Eriką Szterewą (9:0), Karolį Stasiewiczių (8:0) ir Kacperą Luczaką (4:0). Finale Arminas Lygnugaris lygioje kovoje nusileido Szymonui Szymonowicziui (3:4) ir iškovojo turnyro “sidabrą”.

Kaunietis Ignas Bukauskas šiame svoryje liko aštuntas.

Bronzos medalį Lenkijoje iškovojo dar vienas LOSC auklėtinis Vilius Savickas (50 kg, 21 dalyvis). Buvusiam marijampoliečiui teko penkis kartus žengti ant imtynių kilimo – visos jo kovos baigėsi ankščiau laiko. V.Savickas ant menčių paguldė Igorį Gmitrasiuką bei Bartolomiejų Kuczmarskį ir aiškia persvara vienodu rezultatu 8:0 įveikė Matuszą Barabaszą bei Jacką Lau. Deja, pralaimėjimas pusfinalyje Krzysztofui Steffanui palaidojo viltis kovoti dėl aukščiausios prabos apdovanojimo.

Edvinas Subotkevičius šiame svoryje liko devintas.

Vilnietis Arnoldas Baranovas (13 dalyvių) svorio kategorijoje iki 85 kilogramų užėmė 5 vietą, o Rokas Radzevičius (58 kg, 21 dalyvis) – aštuntas.

Tarptautiniame turnyre Radome grūmėsi 173 atletai iš Lenkijos ir Lietuvos.