Rezeknėje (Latvija) vykusiame tarptautiniame graikų-romėnų imtynių turnyre aukso medalį iškovojo Sergejus Kolodinas. Jaunučių amžiaus grupėje startavęs visaginietis svorio kategorijos iki  50 kilogramų finale įveikė komandos draugą Ernestą Karlo.  Šiame svoryje bronzos medalį laimėjo Edvinas Lenkutis iš Kauno.

Svorio kategorijoje iki 42 kilogramų sidabro medalį iškovojo kaunietis Marius Godvanas, o trečią vietą užėmė visaginietis Platonas Spoljanskis.

Bronzos medalius iškovojo vilniečiai  Konstantinas Kešanidis (66 kg) ir Henrikas Špadas (85 kg).

Jaunių turnyre kaunietis Mantas Gaidukevičius (54 kg) finalinę imtį taškais pralošė šių metų Europos čempionato penktos vietos laimėtojui Jevgenijui Zalivskiui iš Daugpilio ir buvo apdovanotas sidabro medaliu.

Šiame svoryje visaginietis Nikita Gergelis liko trečias.

Vaikų amžiaus grupėje visaginietis Jevgenijus Cuguras (27 kg) taip pat iškovojo trečiąją vietą.

Tarptautiniame imtynių turnyre dalyvavo 74 sportininkai Latvijos ir Lietuvos jaunieji atletai. Mūsų šaliai atstovavo imtynininkai iš Vilniaus, Kauno ir Visagino.