Stambule tęsiasi imtynių atrankos į Rio OŽ turnyras. Svorio iki 98 kilogramų (22 dalyviai) kvalifikacinėje imtyje Vilius Laurinaitis grūmėsi su Korėjos atletu Kimu Seunjungu. Abu imtynininkai yra džiuginę savo gerbėjus pasaulio jaunimo čempionatuose. 2012 metais Tailande Vilius tapo pasaulio jaunimo čempionu, o jo varžovas iš Korėjos 2014-ais Kroatijoje iškovojo sidabrą.

Įpusėjus pirmajai dvikovos minutei Vilius po atakos šalia kilimo krašto iškovojo tašką, tačiau po pirmos sėkmės prarado dėmesio koncentraciją ir užlėkė ant dubens (1:4). Didelių pastangų dėka joniškietis išsikrapštė į viršų ir sušvelnino rezultatą 2:4.

Antrame kėlinuke Viliui pavyko dar du kartus “sprogti” ir išlyginti rezultatą (4:4), tačiau sunkiai krapštomi taškai atėmė per daug jėgų. Akivaizdžiai matėsi, kad korėjietis, kurį vertingesnio metimo dėka tenkino lygiosios, yra šviežesnis. Sekundės tirpo, o išsekęs Vilius nesurado jėgų lemiamam šturmui.

Esant rezultatui 4:4 pergalę teisėjai skyrė Korėjos imtynininkui.