Lvove (Ukraina) vykusiame tarptautiniame jaunių moterų imtynių turnyre svorio kategorijoje iki 60 kilogramų keturias varžoves nugalėjo ir pirmą vietą užėmė Kornelija Zaicevaitė.

Bronzos medalius iškovojo Kamilė Gaučaitė (iki 70 kg) ir Vestina Danisevičiūtė (iki 42 kg).

Jaunučių amžiaus grupėje antrą vietą užėmė Laura Stanelytė (iki 49 kg), o bronzos medalis atiteko Gabijai Dilytei (iki 44 kg).

Svorio kategorijoje iki 65 kilogramų Auksė Rutkauskaitė iki liko penkta.

„Lvove įsikūrusiame moterų imtynių centrui ilgai vadovavo Ukrainos imtynių legenda tapęs treneris Olegas Sazonovas. Jis yra išugdęs eilę garsių sportininkių, pasaulio čempionatų prizininkių Nataliją Synišiną, Julia Blaginią, Mariją Livač, Tatjana Lavrenčiuk, Larisą Skobliuk ir dar 150 tarptautinio lygio atlečių. Garsus treneris gana simboliškai pasaulį paliko prieš pusantrų metų – jo širdis neatlaikė įtampos ir sustojo varžybų metu. Olego Sazonovo atminimui pagerbti ir surengtas šis turnyras, į kurį atvyko septynių šalių imtynininkės. Mūsų šaliai atstovavo Šiaulių sporto gimnazijos auklėtinės, kurios tikrai nenuvylė. Ir ne iškovotuose apdovanojimuose esmė. Pagrindinis momentas – mergaitės tiksliai vykdė nurodymus ir garbingai kovojo dėl kiekvieno taško. Tai labai svarbu, ruošiantis artėjančiam Europos jaunių moterų imtynių čempionatui Stokholme, kuris vyks Švedijos sostinėje liepos 18-21 dienomis“, – pasakojo rinktinės treneris Aivaras Kaselis.

Turnyre jėgas išmėgino 172 imtynininkės iš Ukrainos, Moldovos, Graikijos, Gruzijos, Makedonijos, Lenkijos ir Lietuvos.