Lenkijoje vykusiame tarptautiniame moterų imtynių turnyre Danutė Domikaitytė visas keturias varžoves paguldė ant menčių ir tapo varžybų nugalėtoja.

Czarny Bore vykusiame antrajame Lenkijos taurės turnyre Šiaulių sporto mokyklos „Atžalynas“ auklėtinė svorio kategorijoje iki 69 kilogramų nepaliko vilčių lenkei Weronikai Sszukalai, pasaulio ir Europos jaunių čempionatų prizininkei Emese Elekes iš Vengrijos, pasaulio ir Europos jaunimo čempionatų trečios vietos laimėtojai Jevgenijai Andreičikovai iš Baltarusijoje. Finalinėje imtyje Danutė įveikė savo principinę varžovę, šių metų Europos jaunimo (U23) čempionato sidabro medalio laimėtoją austrę Martiną Kuenz.

„Kiek daugiau nei per metus Danutė austrei pralaimėjo du svarbius susitikimus. Ypač skaudi nesėkmė buvo pernai pasaulio čempionate Las Vegase, kuomet sprendėsi olimpinių kelialapių dalybos. Antrąsyk austrė buvo pajėgesnė Baku vykusiose Europos žaidynėse. Suprantama, kad turnyras Lenkijoje nėra tokio kalibro, kaip minėti. Tačiau pergalė Czarny Bore yra svarbi psichologiniu aspektu. Šį kartą savo išskirtinėmis fizinėmis savybėmis pasižyminti austrė neįstengė pelnyti nei vieno taško, o Danutė Domikaitytė demonstravo ypatingai greitą, tikslų ir dinamišką kovos būdą ir pelnytai nugalėjo sausai“, -pasakojo rinktinės treneris Aivaras Kaselis.

Tarptautiniame turnyre kovojo 90 imtynininkių iš dvylikos valstybių.

Valdas Malinauskas