Szombathelyje (Vengrija) tęsiasi Europos jaunimo (iki 23 metų) imtynių čempionatas. Antra varžybų diena ypač nesėkmingai susiklostė „laisvūnui“ Domantui Pauliuščenko. Raseiniškis svorio kategorijoje iki 86 kilogramų varžėsi su Benjaminu Opitzu iš Vokietijos ir pralaimėjo jam rezultatu 3:6.

Domantas vangiai pradėjo dvikovą ir iki pat susitikimo pabaigos neįjungė aukštesnės pavaros. Nepaisant lėtos pradžios, trenerio Valdo Grišiaus auklėtinis pirmame kėlinuke sumedžiojo vokiečio koją ir išsiveržė į priekį (1:0).

Antrame kėlinuke situacija nesikeitė. Tik prispaustas teisėjo įspėjimų Domantas ilgomis rankomis prigriebė Opitzo koją ir privertė pastarąjį išeit už kilimo (2:0). Netrukus vokietis parodė dantis – užėjo Domantui už nugaros, nubloškė ir atliko ridenimą (2:4). Viltys laimėti įsižiebė, kuomet D.Pauliuščenko sumažino atsilikimą iki minimumo, tačiau per likusias 20 sekundžių kažko įtikinančio sukonstruoti nesugebėjo. Maža to, pats pateko į vokiečio paspęstą kontrišpuolį ir pralaimėjo rezultatu 3:6.

Šalies laisvųjų imtynių komanda namo iškeliauja savo sąskaitoje turėdama vieną pergalę ir tris pralaimėjimus.

Rytoj čempionate kovas tęsia moterų imtynių atstovės. Svoryje iki 69 kilogramų kovos vienintelė rinktinės atletė Danutė Domikaitytė. Jos varžovės paaiškės po svėrimo ir burtų traukimo šiandien vakare.

Iš viso Vengrijoje galynėsis devyni Lietuvos imtynininkai ir viena moterų imtynių atstovė.

Čempionatas tęsis visą savaitę iki sekmadienio.