Niukiobinge (Danija) vykusiame tarptautiniame „Thor Masters“ graikų-romėnų imtynių turnyre Mantas Knystautas iškovojo bronzos medalį.

Klaipėdietis svorio kategorijoje iki 130 kilogramų nusileido būsimam turnyro laimėtojui Christianui Johnui iš Vokietijos, tačiau kitose dvikovose nugalėjo suomį Tuomą Lahtį (0 : 4) ir kovos atsisakiusį norvegą Oskarą Marviką, aiškia persvara rezultatu 8 : 0 įveikė Constantiną Hutuleacą iš Rumunijos, o kovoje dėl bronzos ant menčių paguldė Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių bei dviejų pasaulio čempionatų penktos vietos laimėtoją rumuną Aliną Alexucą-Ciurariu. Svoryje grūmėsi 14 atletų.

Vos vieno taško iki bronzinės pakylos pritrūko Justui Petravičiui (63 kg, 7 dalyviai). Tauragiškis lemiamoje kovoje dėl medalio minimaliu skirtumu 10 : 11 pralaimėjo vengrui Máté Krasznai ir tenkinosi ketvirta vieta. Vis dėlto 23 metų mūsų šalies atletas turnyrą Danijoje turėtų įsiminti ilgam – Niukiobinge Justas įveikė grėsmingą varžovą, olimpinių žaidynių ir pasaulio čempionato prizininką Stigą-Andre Bergę iš Norvegijos (8 : 0). Tokiu pat rezultatu Justas Petravičius anksčiau laiko patiesė daną Kasperą Ravną, tačiau atkaklioje kovoje pralaimėjo pirmą vietą užėmusiam rumunui  Radu Mihajui Mihutui (4 : 6).

Svorio kategorijoje iki 87 kilogramų penktą vietą iškovojo Julius Matuzevičius (11 dalyvių).

Turnyre šeštąsias vietas užėmė Kristupas Šleiva (72 kg, 19 dalyvių), Eividas Stankevičius (87 kg, 11 dalyvių) ir Vilius Laurinaitis (97 kg, 19 dalyvių).

Romas Fridrikas (97 kg, 19 dalyvių) užėmė 8-tą vietą, o Paulius Galkinas (77 kg, 22 dalyviai) liko 15-tas.

Thor Masters varžybose kovojo 136 imtynininkai iš 19-kos valstybių.