Europos U23 imtynių čempionatas, Stambulas (Turkija). Moterų imtynės. Danutė Domikaitytė (68 kg, antras ratas) prieš Tosun Buse iš Turkijos.

Tai reikia pamatyti. Kai tik rasis vaizdo įrašas, įmesiu peržiūrai prieš miegą, kad košmarus permuštų. 23-ejų turkų gviazda ant imtynių kilimo jau yra šį bei tą nuveikusi – jos kišenėje Europos U23 nugalėtojos titulas, turkė buvo septinta Rio žaidynėse. Turkų delegacija buvo rami, ypač po to, kai Tuse sėkmingai du kartus praėjo į kojas. Košmaras turkams prasidėjo kiek vėliau. Danutė kontroje užvertė šeimininkę ir išlygino rezą (4:4). Antrame kėlinuke Danutė pralaimėjo jėgos varžytuves prie kilimo krašto, bet laiku stryktelėjo ant savo arkliuko – rankos kontrolės. Turkė neatlaiko spaudimo, rauna Danutei plaukų kuokštus. Teisėjai nusispjauną į publikos palaikymą ir rizikuodami savo nervais baudžia Tosun. Kyla šurmulys ir įtampa. Turkė lyg nepatyrusi kirpėja su sadistiniais polinkiais ir toliau grubiai kedena Danutės šukuoseną, tačiau lietuvaitė spėja laimėti „šuniuko gaudynes” ir persveria rezultatą (8:6). Paskutinė minutė kažkuo panaši į NBA rungtynių baigtį – turkų apeliacijos, video peržiūros bei mosikavimas rankomis nepalaužė ne tik Dankos, bet ir vyriškai atsilaikiusios teisėjų brigados. Po dar vieno turkės niukso arbitrai užfiksavo galutinį rezultatą – 12:8.