Europos čempionato graikų-romėnų imtynių svorio kategorijoje iki 87 kg lietuvis E. Stankevičius įveikė varžovus iš Austrijos ir Serbijos, bet pralaimėjo vengrui.

Bukarešte (Rumunija) vykstančio Europos imtynių čempionato graikų-romėnų imtynių varžybų svorio kategorijoje iki 87 kg lietuvis Eividas Stankevičius užėmė penktąją vietą.

Mūsų šalies atstovas kovoje dėl bronzos 1:2 pralaimėjo vengrui Erikui Szilvassy.

Lietuvis aštuntfinalyje pagal papildomus kriterijus rezultatau 1:1 pranoko 2014 metų Europos čempionato prizininką Amerą Hrustanovičių iš Austrijos, ketvirtfinalyje ant menčių paguldė serbą Nikolajų Dobrevą, o pusfinalyje 1:5 nusileido Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių vicečempionui, 2015 metų pasaulio čempionui ir dukart Europos čempionui ukrainiečiui Žanui Beleniukui.

Justas Petravičius (svorio kategorija iki 63 kg) pirmojoje paguodos turnyro kovoje 5:6 pralaimėjo lenkui Michalui Traczui. Dvikovos pradžia buvo daug žadanti – dviejų minučių atkarpą Justas užtikrintai laimėjo 5:2, tačiau jau iki pertraukos išbarstė pranašumą (5:6). Antras kėlinukas beveik be sustojimų prabėgo Justo atakose, bet nei vienam iš atletų nepavyko daugiau pelnyti taškų.

Dar du lietuviai savo pasirodymą baigė po pirmų kovų. Kristupas Šleiva (67 kg) šešioliktfinalyje 0:10 nusileido rusui Artiomui Surkovui. Pastarasis ketvirtfinalyje pralaimėjo Atakanui Yukseliui iš Turkijos ir paskandino panevėžiečio viltis kautis dėl bronzos.

Vilius Laurinaitis (97 kg) aštuntfinalyje 0:2 pralaimėjo netikėtumą pateikusiam ir čempionato bronzą iškovojusiam 34-rių italui Daigoro Timonciniui.