Vilkaviškyje vyko XII-asis tarptautinis laisvųjų ir moterų imtynių turnyras LR Seimo nario A. Butkevičiaus taurei laimėti.

Mūsų šalies atletai iškovojo šešis aukso medalius. Pirmąsias vietas užėmė vilkaviškiečiai Domas Ližaitis (44 kg), Tautvydas Kerutis (iki 50 kg), Tomas Baracevičius (iki 70 kg), Tauras Senkevič  (iki 22 kg) iš Druskininkų, vilnietis Artiomas Cvetkovas (48 kg) ir marijampolietė Enrika Devetinaitė (iki 38 kg).

Turnyro favoritų vardą pateisino Rusijos komanda, kuri iškovojo 13 aukso medalių. Lenkijos treneriai išugdė 3 nugalėtojus. Po du kartus varžybose triumfavo ukrainiečiai ir latviai.

Ant imtynių kilimų kovojo 130 sportininkų iš Lenkijos, Latvijos, Estijos, Ukrainos, Rusijos ir Lietuvos miestų bei rajonų.