Suomijoje vykusiame tarptautiniame graikų-romėnų imtynių turnyre du mūsų šalies atletai iškovojo bronzos medalius. Tradicinėse varžybose, kurios vyksta Ilmajokyje nuo 1992 metų, pagerbiamas Amsterdamo olimpinių žaidynių (1928 m.) čempionas Arvo Haavisto, o mūsų atletai vos ne kasmet  grįžta su skirtingos vertės trofėjais.  Šiemet sėkmė lydėjo panevėžietį Kristupą Šleivą ir Titą Kerševičių iš Kauno. Abu imtynininkai rungėsi svoryje iki 72 kilogramų (13 dalyvių).

K.Šleiva patiesė suomius Leevį Ukkolą (11:0), Tomį Eroneną (pergalė mentėmis) ir Jonį Komppą (5:0). Nuo aukščiausio nugalėtojų pakylos laiptelio lietuvį stumtelėjo nugalėtoju tapęs moldavas Vasilis Dosoftėjus (5:11).

Titas įveikė švedus Didriką Silveriną (9:0) bei Eliasą Anderssoną (5:2), tačiau įtemptoje imtyje 1:2 nusileido publikos numylėtiniui, dukart olimpinių žaidynių prizininko Marko Juhanio Yli-Hannukselos sūnui Akseliui.

Mažajame finale teko kovoti ir Arminui Lygnugariui (82 kg, 10 dalyvių), tačiau kaunietis savo lemiamą kovą dėl medalio pralaimėjo ir tenkinosi penktąja vieta.

Svoryje iki 67 kilogramų (15 dalyvių) Gytis Kulevičius užėmė septintą vietą, o jaunasis Konstantinas Kešanidis liko be pergalių.

Julius Matuzevičius (87 kg, 13 dalyvių) vienuoliktas, o Paulius Galkinas (77 kg; 19 dalyvių) – keturioliktas.

Turnyre Suomijoje kovojo 86 imtynininkai iš dešimties valstybių.