Europos imtynių jaunimo čempionatas. Dortmundas

Pralaimėta bronzinė kova – Gabija Dilytė užėmė penktą vietą

WW – 50 kg 3-5 v. Georgiana Lavinia ANTUCA (ROU) – Gabija DILYTĖ 5:2

Kovotojos padovanojo imtynių desertą. Rumunė nuo pirmos sekundės paleido į darbą rankas, vėliau ne kartą buvo teisėjo tramdoma. Pirmas kėlinukas baigėsi 0:1.

Antroje dalyje Gabija visiškai netikėtai praleido rumunės žemą nubloškimą nuo kelio, tačiau netrukus kontratakavo ir privertė varžovę jaustis nepatogiai pavojingoje padėtyje, tačiau prispausti varžovės menčių nepavyko. Toliau sekė neįmušto įvarčio taisyklė – Antuca beveik ant nugaros pervertė iš Budrių kaimo (Kavarsko seniūnija) kilusią atletę ir saugiai marino laiką. Per likusią minutę Gabijai persverti rezultato nepavyko – 2:5.

„Man dėl savo panelių negėda. Visos kovojo, nepalūžo. Be abejo pritrūko įgūdžių. Kitaip ir negalėjo būti – mūsų komanda čempionate ko gero jauniausia. Po metų atsigriebs, – padėties nedramatizavo treneris Aivaras Kaselis, tačiau pažėrė pastabų teisėjams. – Stengiuos atsiriboti nuo teisėjų kritikos, bet kai matau, kaip švilpė šiame čempionate, darosi nemiela. Ne tik mano, bet ir daugumos trenerių nuomonė, kad Vokietijoje arbitrai nebuvo aukštumoje. Prisiminkime Laurai Stanelytei fiksuotas mentes, arba pažiūrėkime Inetos Dantaitės dvikovos įrašą. Tiesiog nėra žodžių”.

Penktadienį Europos imtynių čempionate startuoja graikų-romėnų imtynių turnyras.

 

Kiek anksčiau savo dvikovas pralaimėjo Kamilė Šernauskaitė ir Gabrielė Dilytė.

WW – 53 kg Kvalif. Agata Paulina KAZIMIERCZAK (POL) – Kamilė ŠERNAUSKAITĖ 9:5

WW – 62 kg 1/4 Finalo Gabrielė DILYTĖ – Chiara Julie HIRT (GER) 0:7