Bukarešte vykstančiame Europos jaunių imtynių čempionate moterų atstovė Ugnė Laurinskytė, imtyniaujanti svorio kategorijoje iki 61 kg, pralaimėjo kovą dėl bronzos medalio vokietei Leonie Steigert rezultatu 3:7. Labai nesėkmingai pradėjusi dvikovą Ugnė nesugebėjo apsiginti nuo priešininkės atakų ir jau po pirmojo kėlinio atsilikinėjo 2:7. Antrame kėlinyje, nors vaizdas ant kilimo radikaliai pasikeitė- mūsų šalies imtynininkė perėmė iniciatyvą, daug atakavo, bet savo taškų kraitį sugebėjo padidinti tik vienu tašku.

Šiame čempionate Ugnė Laurinskytė pasiekusi dvi pergales ir patyrusi du pralaimėjimus bendroje įskaitoje svorio kategorijoje iki 61 kg užėmė 5 vietą (šioje svorio kategorijoje dalyvavo 15 dalyvių).

Pirmadienį prasidėjusiame Europos jaunių imtynių čempionate Lietuvos imtynininkai jau yra pasiekę svarų laimėjimą. Bronzos medalį Lietuvai iškovojo graikų-romėnų imtynių atstovas Eimantas Andriuška, imtyniaujantis svorio kategorijoje iki 60 kg.

Rytoj savo dvikovas pradės ir laisvųjų imtynių atstovai, tarp kurių bus penki mūsų šalies imtynininkai.