Romoje vykstantis Europos imtynių jaunimo (U20) čempionatas startavo graikų-romėnų imtynių stiliaus atletų kovomis. Deja, mūsų klasikai pralaimėjo savo pirmąsias kovas, o jų varžovai nepasiekė finalinės stadijos ir „neištraukė” mūsiškių į paguodos turnyrus.

Visai netoli pergalės buvo Rokas Čepauskas (67 kg). Vilnietis pirmame kėlinuke nubloškė savo varžovą Kananą Abdullazadę iš Azerbaidžano, įgijo trijų taškų pranašumą ir pirmavo didžiąją dvikovos dalį.

Likus kiek daugiau nei minutei, azerbaidžanietis atliko panėrimą ir išlygino rezultatą, bei be klaidų gynėsi iki finalinio švilpuko. Pagal papildomus kriterijus (paskutinis atliktas veiksmas) pergalė įskaityta azerbaidžaniečiui.

Deja, pusfinalyje Roko varžovas nusileido gruzinui Nikai Broladzei ir palaidojo vilniečio viltis kovoti dėl medalio.

Europos imtynių jaunimo U20 čempionatas. Roma

Graikų-romėnų imtynės
GR – 55 kg kvalif. Emre MUTLU (TUR) – Vilius ADOMAVIČIUS 8:0
GR – 87 kg 1/8 finalo Damian MATVEIKO – Patrik Iulian GORDAN (ROU) 0:9
GR – 72 kg kvalif. Benas MICKEVIČIUS – Steve MOMILIA ITA 0:9
GR – 67 kg 1/8 finalo Rokas ČEPAUSKAS – Kanan ABDULLAZADE (AZE) 4:4 pralaimėjimas pagal papildomus kriterijus
GR – 87 kg paguoda Damian MATVEIKO – Furkan TAS (TUR) 0:9
GR – 97 kg kvalif. Kote SITCHINAVA (GEO) – Simonas VILIULIS pralaimėjimas mentėmis