Taline vykusiame Kristjano Palusalu imtynių turnyre trys mūsų šalies atletai tapo šių varžybų nugalėtojais!

Trisdešimt trečią kartą surengtose varžybose kovėsi laisvųjų ir graikų-romėnų imtynių stilių meistrai.

Laisvųjų imtynių turnyro (27 dalyviai) nugalėtojais tapo Domantas Pauliuščenko (86 kg; 3 dal.) ir Lukas Krasauskas (97 kg; 2 dal.). Kornelijus Stulginskas (86 kg) tenkinosi sidabro apdovanojimu.

Graikų-romėnų imtynių (39 dalyviai) sunkiasvorių mūšį laimėjo Romas Fridrikas (130 kg; 6 dal.).

Antrąsias vietas užėmė klasikai Vilius Adomavičius (60 kg; 3 dal.) ir Adomas Grigaliūnas (67 kg; 7 dal.).

Bronzos medalius iškovojo Karolis Pociūnas (82 kg; 4 dal.) ir Damianas Matveiko (87 kg; 3 dal.).

Tarptautiniame turnyre Estijos sostinėje varžėsi sportininkai iš Armėnijos, Ukrainos, Kazachstano, Kroatijos, Vokietijos, Švedijos, Prancūzijos, Kanados, Estijos ir Lietuvos.