Nuo pokario laikų olandai neturėjo klasikų su padoresniais rezultatai. O šati žymųjį Utrechto „Velykų” turnyrą turėjo ir turi. Šiame renginyje ir užaugo dvynukai Sterkenburgai. Tai va, Marcelis vakar svoryje iki 87 kilogramų palaužė Martyną Nemsevičių, o šiandien burtai broliuką Tyrone padavė Mindaugui Venckaičiui (97 kg).

Bendraamžių akistata gniaužė kvapą. 22-iejų metų kovotojai laikė aukštą tempą visas 6 minutes it lengvasvoriai. Abu ieškojo veiksmų ir rodė iniciatyvą. Buvo ne vienas mėginimas atlikti „petį”. Suveikė gynyba. Antrame kėlinuke minimaliai 3:2 pirmavo Mindaugas Venckaitis ir, nepaisant abiejų atletų aktyvumo, teisėjai įžvelgė nepakankamas Mindaugo pastangas bei padovanojo tašką olandui. Aukštas ritmas išsunkė daug jėgų, per likusį laiką Mindaugas mėgino iškovoti bent tašką, tačiau nuovargis paėmė viršų. Esant rezultatui 3:3, pergalė skirta olandui pagal papildomus kriterijjus – šiuo atveju varžovo pergalę lėmė paskutinis Sterkenburgo iškovotas balas.