Net pusę auksinių apdovanojimų susišlavė Lietuvos jaunieji atletai Kelmėje vykusiame laisvųjų jaunučių (U15) ir jaunimo (U20) imtynių turnyre „Kelmė Cup“. Penktą kartą surengtose varžybose Kelmės, Vilniaus, Klaipėdos ir Radviliškio imtynininkai iškovojo 10 aukščiausios prabos medalių.

Pirmąsias vietas jau tradiciškai užėmė vilnietis Aramis Barsamyanas (97 kg) ir kelmiškis Paulius Leščauskas (79 kg), jų pergalės ypatingai nenustebino, tačiau treneris Nerijus Peleckis išskyrė ir dar kelių atletų pasirodymus.

„Prie Lietuvos vicečempiono Armanio Barsamyano brandžių kovų jau pripratom. Nenuvylė ir Paulius Leščauskas, kuris įveikė Latvijos pirmą ir antrą numerius. Tačiau pro akis nepraslydo sunkiasvoris kelmiškis  Arnas Jokimčius, kuris šiemet jau antrą kartą „paėmė“ Tallinn Open turnyrą ir stiprias varžybas Latvijoje. Taip pat norisi pagirti eilinį kartą „iššovusį“ šiaulietį Hubertą Pavliuką“, – gabių šalies jaunųjų atletų pasiekimus įvertino N.Peleckis.

Turnyre galynėjosi 115 jaunųjų atletų (65 dalyviai U15 ir 50 dalyvių U20).

Kelmėje rungėsi imtynininkai iš Estijos, Latvijos, Ukrainos ir Lietuvos miestų.