Serbijoje vykstančiame Europos imtynių jaunimo U20 čempionate Anna Tieliegina (59 kg) užėmė penktą vietą.
 
Novi Sade Anna nugalėjo dvi varžoves bei patyrė tiek pat pralaimėjimų. Ypač skaudžią nesėkmę teko patirti lemiamoje imtyje dėl bronzos, kur A.Tieliegina vienu metu gan ilgai pirmavo, tačiau dvikovos pabaigoje praleido kelias varžovės kontratakas ir pralaimėjo Europos U23 imtynių čempionato prizininkei Anai Marijai Puiu iš Rumunijos.
 
Visgi daug teigiamų emocijų Anna suteikė galingai kovodama su moldave Madalina Priscari, kuri buvo sugniuždyta rezultatu 11:0, bei neskelbiamos šalies atstove U.Kudzin (6:3). Tačiau pastaroji dvikova pareikalavo itin daug jėgų, kurių pristigo pusfinalio akistatoje su būsima Europos čempione Ruzanna Mammadova iš Azerbaidžano.
 
Burtų valia Inna Alimovai (57 kg) teko vargti su dviem pajėgiom atletėm. Kaimynę iš Lenkijos Amelią Zofią Tomalą pavyko palaužti grumtynių pabaigoje (4:2). Su neskelbiamos šalies atlete Dolzhon Tsyngueva intriga taip pat laikėsi iki dvikovos pabaigos, tačiau antroje dalyje varžovės veiksmai buvo kiek tikslesni (6:9).
 
Nepaisant gero starto, Ivetai Česnauskaitei (65 kg) nepavyko išlaikyti pranašumo kovoje su graike Nikoleta Barmpa (6:10).
 
Europos imtynių U20 čempionatas
Moterų imtynės
Rezultatai
 
WW – 59 kg 3-5 v. Anna Tieliegina – Ana Puiu (ROU) 4:6
WW – 59 kg 1/2 Fin. Anna Tieliegina – Ruzanna Mammadova (AZE) 5:9
WW – 59 kg 1/4 Fin. Uladzislava Kudzin (AIN) – Anna Tieliegina 3:6
WW – 59 kg Kval. Anna Tielegina – Madalina Priscari (MDA) 11:0
 
WW – 57 kg 1/8 Fin. Dolzhon Tsyngueva (AIN) – Inna Alimova 6:9
WW – 57 kg Kval. Inna Alimova – Amelia Zofia Tomala (POL) 4:2
 
WW – 65 kg 1/8 Fin. (GRE) Nikoleta Barmpa (GRE) – Iveta Česnauskaitė 6:10