Imtynininkė Viktorija Augustauskaitė – prestižinio turnyro Lenkijoje prizininkė

Czarny Bore vykusiame Lenkijos imtynių taurės turnyre  Viktorija Augustauskaitė (58 kg) laimėjo keturias kovas iš penkių ir iškovojo bronzos medalį.

Varžybų debiutas Šiaulių sporto gimnazijos auklėtinei susiklostė nesėkmingai. Šiaulietė pirmoje imtyje nusileido italei De Vitai Morenai. Kitose dvikovose Viktorija ant menčių paguldė lenkaites Nataliją Kundegórską ir  Wiktorią  Zmudą bei prancūzę Paulinę Delbecq. Mažajame finale V.Augustauskaitė rezultatu 11:8 įveikė Gabrielą Karyś iš Lenkijos ir iškovojo turnyro bronzą.

Laisvūnų laimikis Estijoje – du sidabro medaliai

Kohtla Jervėje (Estija) vykusiame 10-jame tarptautiniame  laisvųjų imtynių turnyre du mūsų šalies sportininkai iškovojo sidabro medalius.

Kas „pavaduos“ Pagėgius? (nuotraukos, rezultatai)

Pagėgiuose, Algimanto Mackaus gimnazijoje jau daugelį metų vykdomos Lietuvos imtynių federacijos ir Lietuvos mokinių centro vaikų, jaunučių laisvųjų imtynių varžybos. Ir šios, Lietuvos laisvųjų imtynių jaunučių čempionato varžybos vyko Pagėgiuose, Algimanto Mackaus gimnazijos sporto salėje.

Pasaulio čempionate – kuklūs laisvūnų rezultatai (dvikovų vaizdo įrašai)

Pasaulio imtynių U23 čempionate paskutiniąją dieną kovojo laisvųjų imtynių atstovai. Deja Lietuviai liko be apdovanojimų.

Aukščiausią, vienuoliktą, vietą tarp laisvūnų užėmė Andrius Mažeika (iki 74 kg). Klaipėdietis rezultatu 10:6 iškovojo pergalę prieš armėną Hrayrą Alichanyaną. Antroje dvikovoje Andrius neprilygo Rusijos atstovui Gadži Nabijevui. Pastarasis prasibrovė iki finalo ir suteikė šansą Andriui kovoti dėl medalio.

Pasaulio imtynių čempionate – „laisvūnų“ savaitgalis

Bydgoščiuje (Bydgoszcz, Lenkija) vykstantis pasaulio U23 imtynių čempionatas finišo tiesiojoje.

Sekmadienį, paskutinę čempionato dieną, ant imtynių kilimo kovos laisvųjų imtynių atstovai, tarp kurių bus ir trys mūsų šalies atletai.

Treneris Aivaras Kaselis: pavyko Danutę grąžinti iš kosmoso

Po Danutės Domikaitytės pergalės mažąjame finale prieš  Divyą Kakran iš Indijos džiaugsmo neslėpė treneris Aivaras Kaselis. Būta dėl ko. Prieš tris metus Zagrebe vykusiame pasaulio jaunimo čempionate  Danutė taip pat iškovojo bronzos medalį. Vėliau košmariškas laikotarpis, būdingas daugeliui jaunų imtynininkų. Perėjimas į suaugusių grupę girgždėjo, tiesiog trūko pergalių. Natūralu, kad  pergalių badas pakerta pasitikėjimą, o vinį į motyvaciją galimai įkalė paskutinėmis sekundėmis pralaimėtas norvegei Signe Marie Store lemiamas atrankos į Rio susitikimas.

Ant bangos: kovoje dėl pasaulio bronzos Danutė Domikaitytė palaužė Azijos vicečempionę iš Indijos!

Ypatingai gerą sportinę formą demonstruojanti Danutė Domikaitytė (69 kg) padovanojo šventę šalies imtynių gerbėjams. Lemiamoje pasaulio imtynių iki 23 metų čempionato kovoje dėl bronzos medalio trenerių Aivaro Kaselio ir Andriaus Stočkaus auklėtinė rezultatu 4:2 įveikė Divyą Kakran iš Indijos ir užėmė trečią vietą.

Imtynininkė Danutė Domikaitytė pasaulio čempionate kovos dėl bronzos!

Bydgoščiuje (Lenkija) vykstančiame pasaulio iki 23 metų imtynių čempionate stebuklo vos nesukūrė Danutė Domikaitytė (69 kg). Pajėgiausia Lietuvos imtynininkė virš penkių minučių pirmavo prieš japonę Naruhą Matsuyuki ir tik likus vos 40 sekundžių iki dvikovos pabaigos praleido žemą japonės ataką.

Mantas Knystautas – pasaulio U23 imtynių čempionato bronzos medalio laimėtojas! (visų M.Knystauto kovų įrašai)

Mantas Knystautas lemiamoje imtyje dėl trečios vietos įveikė iranietį  Aminą Mohammadzamaną Mirzazadehą ir iškovojo bronzos medalį.

„Tai sunkiausias čempionatas mano gyvenime. Vienu metu atrodė, kad jis niekuomet nesibaigs. Iš esmės kovojau su visais pajėgiausiais varžovais, gal vengras kiek nusileidžia meistriškumu. Burtai buvo negailestingi – viršutinėje grupėje tik Semionovas ryškus lyderis, o čia šeši-septyni tokie Semionovai“, – po kovos kalbėjo M.Knystautas.

Kristupo Šleivos kovų akimirkos (foto ir vaizdo įrašai)

Pasaulio čempionate Kristupas Šleiva iškovojo pergalė ir patyrė pralaimėjimą.