Lietuvos tautinio olimpinio komiteto būstinėje vyko Lietuvos imtynių federacijos metinė ataskaitų konferencija.
 
Prieš oficialią dalį LIF prezidentas jubiliejaus proga pasveikino imtynėms nusipelniusius imtynių veteranus Stasį Sabalių ir Edgarą Voitechovskį.
 
Konferencijos metu buvo apžvelgta ir patvirtinta 2025 m. veiklos ataskaita, išklausyta nepriklausomo auditoriaus 2025 m. finansinė ataskaita.
 
Vėliau generalinis sekretorius Valdemaras Venckaitis pristatė 2026 metų LIF biudžeto projektą. Konferencija biudžetą patvirtino vienbalsiai.
 
Vadovaujantis konferencijos darbotvarke buvo vykdomi viceprezidento rinkimai.
 
LIF prezidentas į minėtą poziciją pasiūlė Domanto Vizbaro kandidatūrą, kuriai konferencija pritarė vieningai.
 
Kaip ir tikėtąsi, konferencija užstrigo prie einamų klausimų svarstymų.
 
Aktualiais klausimais pasisakė Giedrius Dambrauskas, kuriam oponavo Andrius Stočkus, Gintas Vileita, Donatas Nedzinskas, Valdas Malinauskas bei Marius Baranauskas.
G. Dambrauskas turėjo pastabų dėl informacijos paskelbimo žiniasklaidoje, ypač dėl bendravimo su nacionaliniu transliuotoju, teisėjų darbo, trenerių ugdymo ir kitais klausimais.
 
Po konferencijos įspūdžiais apie pirmą savo pirmininkavimą renginiui pasidalino LIF prezidentas Aleksandras Kazakevičius.
 
„Smagu, kad pirma konferencijos dalis praėjo sklandžiai. Mes atidžiai su federacijos administracija ruošėme pranešimus ir ataskaitas, norėjome, kad mūsų nariai gautų maksimaliai aiškią informaciją apie finansines išlaidas ir veiklą. Antroje dalyje, kuomet buvo kalbama apie einamus klausimus, maždaug tokio aštrumo pasisakymų ir tikėjausi. Sulaukėme kritikos, į ją, be abejo, atsižvelgsime ir tinkamai reaguosime, jei ji išties teisinga. Tačiau nemenka dalis neigiamų pasisakymų buvo paskleista nepatikrinus faktų. Manau, dalį rūpimų klausimų galima aptarti siauresnėje aplinkoje, pavyzdžiui, apsilankant LIF būstinėje arba keliant problemą prezidiumo posėdžiuose. Džiaugiuosi federacijos narių aktyvumu, matau, jog imtynių bendruomenė nėra abejinga mūsų sportui”, – kalbėjo A. Kazakevičius.
 
LIF informacija