Savaitgalį Klaipėdoje vykęs dvyliktasis tarptautinis jaunųjų imtynininkų turnyras „Mūsų viltys” sutraukė per 220 imtynininkų iš 10 skirtingų šalių. Dvi dienas Kūno kultūros ir rekreacijos centro salėje vykusiame turnyre varžėsi daug tituluotų jaunųjų imtynininkų – trys Europos jaunių čempionai, Rusijos čempionai bei geriasi Suomijos, Moldovos, Vokietijos, Baltarusijos, Izraelio, Lenkijos, Estijos, Latvijos ir įvairių Lietuvos miestų atletai.

Turnyre kovojo 12-17 metų imtynininkai.

Klaipėdiečiai pelnė visų spalvų medalius.

Čempionu svorio iki 46 kg grupėje tapo Andrius Mažeika. Svorio iki 69 kg antroji vieta atiteko Arnui Draugeliui. Šioje svorio grupėje varžėsi net 29 dalyviai.
Trečiąsias vietas skirtinguose svoriuose iškovojo: Kiril Drobot (iki 35 kg), Dovydas Bušeckas (iki 38 kg), Emilius Rekašius (iki 42 kg), Paulius Zaicevas (iki 63 kg) ir Marius Knystautas (iki 100 kg).

„Tai buvo vienas iš stipriausių turnyrų. Džiaugiuosi, kad pirmą kartą atvyko Izraelio atletai. Visos komandos liko patenkintos aukštu turnyro lygiu”, – džiaugėsi vienas iš varžybų organizatorių Sergejus Kasimovas.