Lietuvos imtynių federacija / Lithuanian Wrestling Federation

Žemaitės g. 6-517
LT-03117 Vilnius

Lietuva – Lithuania
Telefonai/faksai: (5) 216 38 59; 213 58 35
Internetas: www.imtynes.lt
El. paštas: info@imtynes.lt
Įmonės kodas: 290686330

LIF banko sąskaitos / Accounts

LT 51 7300 0101 2924 0968    „Swedbank“ AB

Būstinė / Location

Lietuvos imtynių federacijos Prezidiumas

Pareigos Vardas Pavardė Tel. Nr.  El. Paštas
Garbės prezidentas Rimantas Bagdonas 869818819 ameritek@zebra.lt
Prezidentas Giedrius Dambrauskas 869870172 giedrius.dambr@gmail.com
Viceprezidentas Aleksejus Školinas 860953057 aleksejskolin@gmail.com
Viceprezidentas Andrius Stočkus 869937330 andriusstockus@gmail.com
Viceprezidentas Laurynas Garmus 861138840 laurynas@imtynes.lt
Generalinis sekretorius Paulius Daumantas 868696088 paulius@imtynes.lt
Prezidiumo narys Darius Čepauskas 869921776 d.cepauskas@imtynes.lt
Prezidiumo narys Andrius Chudenkovas 865999977 andrius.chudenkovas@avip.lt
Prezidiumo narys Valdas Malinauskas 861233272 valdas@imtynes.lt
Prezidiumo narys Albinas Sodaitis 869939862 albinassodaitis@yahoo.com
Prezidiumo narys Ričardas Matijošaitis 869824860 ricardas@haupas.lt
Prezidiumo narys Mindaugas Ežerskis 867056363 mineze77@gmail.com

Lietuvos imtynių federacijos administracija

Pareigos Vardas Pavardė Tel. Nr.  El. Paštas
Prezidentas Giedrius Dambrauskas 869870172 giedrius.dambr@gmail.com
Generalinis sekretorius Paulius Daumantas 868696088 paulius@imtynes.lt
Vydantysis direktorius Valdas Malinauskas 861233272 valdas@imtynes.lt
Biuro vadovė Daiva Mončiunskienė (8~5) 2135835  info@imtynes.lt
Kasininkė-buhalterė  Nijolia Radžiūnienė    

Lietuvos komisijų pirmininkai

Pareigos Vardas Pavardė Tel. Nr.  El. Paštas
Veteranų komisijos pirmininkas Vladas Miškinis 862048944  
Trenerių komisijos pirmininkas Mindaugas Ežerskis  867056363 mineze77@gmail.com
Teisėjų komisijos pirmininkas Albinas Sodaitis 869939862 albinassodaitis@yahoo.com
Revizijos ir etikos komisijos pirmininkas Valdemar Rutovič  860366972 vr.vitana@gmail.com

Teisėjai

Pareigos Vardas Pavardė Tel. Nr.  El. Paštas
Tarptautinės kategorijos teisėjas Vilius Adomaitis 866612345 adomaitis.v@gmail.com
Tarptautinės kategorijos teisėjas Evaldas Malelė 868603761 evaldas.malele@dfds.com
Tarptautinės kategorijos teisėjas Vidmantas Žibutis 869801464 zibutis@splius.lt
Nacionalinės kategorijos teisėjas Albinas Sodaitis  869939862 albinassodaitis@yahoo.com

RINKTINIŲ VYR. TRENERIAI

Pareigos Vardas Pavardė Tel. Nr.  El. Paštas
GR imtynių suaugusiųjų rinktinės vyr. treneris Mindaugas Ežerskis 867056363 mineze77@gmail.com
GR imtynių jaunimo rinktinės vyr. treneris Oleg Antoščenkov 861818993 olegas.imtynes@gmai.com
GR imtynių jaunių rinktinės vyr. treneris Aleksandr Kazakevič 867440543 ka3ak86@mail.ru
GR imtynių vaikų rinktinės vyr. treneris Vladimiras Audickas 868232705 audickas@gmail.com
LL imtynių suaugusiųjų rinktinės vyr. treneris Sergėjus Kasimovas 869931173 skasimovas@gmail.com
LL imtynių jaunimo rinktinės vyr. treneris Valdas Grišius 861590743 grisiusvaldas@gmail.com
LL imtynių jaunių rinktinės vyr. treneris Jonas Jurkynas 868699740 jurkynas@gmail.com
WW imtynių suaugusiųjų ir jaunimo rinktinių vyr. treneris Aivaras Kaselis 868657951 a.k.wrest@gmail.com
WW imtynių jaunių rinktinės Tatsiana Bokhan 860062017 bokhanwrest@gmail.com

GRAIKŲ – ROMĖNŲ IMTYNIŲ TRENERIAI

Mindaugas Ežerskis 8 670 56 363   mineze77@gmail.com Vilnius
Ruslanas Vartanovas 8 686 34 587   ruslan.wrestling@gmail.com
Valdemaras Venckaitis 8 679 94 791   valdemarasvenckaitis@gmail.com
Vladimiras Audickas 8 682 32 705   audickas@gmail.com
Edvardas Malyško 8 616 36 039   edvard75@gmail.com
Olegas Antoščenkovas 8 618 18 993   olegas.imtynes@gmai.com
Aleksandras Kazakevičius 8 674 40 543   ka3ak86@mail.ru
Remigijus Gustas 8 659 86 709
Edvardas Balcevičius 8 673 01 212
Saulius Liaugminas 8 658 72 987   saulius67@gmail.com Kaunas
Vidas Paleckis 8 602 38 875   vidas.paleckis@gmail.com
Algimantas Raupelis   8 620 17 846   asta.primagova@gmail.com
Mantas Sinkevičius 8 643 15 911   mantaskazimieras@gmail.com
Valdas Šidlauskas 8 618 70 184   sidlauskas.valdas@gmail.com
Gintaras Bukauskas 8 674 00 700   bukauskas.g@gmail.com
Artūras Ševelkovas 8 686 40 682   treneris@balticum-tv.lt Klaipėda
Zenonas Bertulis 8 613 81 288
Vidmantas Žibutis 8 698 01 464   zibutis@splius.lt Šiauliai
Laimutis Adomaitis 8 644 70 446   lankaiciai@gmail.com
Tomas Gricius 8 607 13 757   tomaswrest@gmail.com
Albinas Batūra 8 698 40 682 Panevėžys
Martynas Nemsevičius 8 633 59 529
Marius Baranauskas 8 681 69 453   mariukascom@gmail.com
Karolis Čiupkevičius 8 653 80 623   karolisciupkevicius@gmail.com Marijampolė
Vitas Adomavičius 8 690 37 663   vitas_kennel@yahoo.com
Donatas Stankevičius 8 699 85 022   graik1rom@gmail.com
Arvydas Krikščiūnas 8 686 11 623   arvydasimtynes@gmail.com Anykščiai
Renatas Puikis 8 686 34 426   renatas@puikis.com
Algirdas Pupkis 8 620 64 546   algirdaspupkis@gmail.com
Artūras Sudeikis 8 686 11 632
Vitalij Nagovicin 8 655 10 650   udzvala@gmail.com Visaginas
Aleksej Miačin 8 686 98 811   aleksej14@dkd.lt
Rytis Keršys 8 601 39 350   rytiskersys@gmail.com     Joniškis
Kęstutis Šėgžda 8 686 95 447 Tauragė
Jonas Sabutis 8 685 82 527   trgimtynes@gmail.com
Aurimas Kalasovskas 8 623 14 321   aurimaskalasovskas@gmail.com
Gediminas Jonuškis 8 674 01600   sportoklubasdvikova@gmail.com Kuršėnai
Alvidas Tilenis 8 612 35 828   a.tilenis@gmail.com
Algimantas Šeščila 8 687 55 230 Trakai
Arūnas Sereika 8 686 65 897   kazlurudossportocentras@gmail.com Kazlų Rūda
Alfredas Milevskis 8 674 86 975   milevskijalfred@gmail.com Baltoji Vokė
Edmundas Narodovskis 8 613 32 023   e.narodovskis@gmail.com
Valdas Jasotis 8 682 27 473   jasotis@inbox.lt Gruzdžiai
Andrius Vaičiūnas 8 625 79 831   andriusval92@gmail.com Utena
Egidijus Gikaras 8 600 19 677   gikegis@gmail.com Gargždai
Dalius Adomaitis 8 601 67 117  dalius9@gmail.com Alsėdžiai

LAISVŲJŲ IR MOTERŲ IMTYNIŲ TRENERIAI

LAISVŲJŲ IR MOTERŲ IMTYNIŲ TRENERIAI
Jurijus Babenko 8 699 21 702   jbabenko@rambler.ru Vilnius
Viačeslavas Fiodorovas 8 684 11 800   slava.imtynes@gmail.com
Albinas Sodaitis 8 699 39 862   albinassodaitis@yahoo.com Kaunas
Arūnas Paplauskas 8 689 33 001   arunaspaplauskas@gmail.com
Kęstutis Miškinis 8 618 89 866
Oleg Voitechovskij 8 650 78 191   ovoitechovskij@gmail.com Klaipėda
Vytautas Baltuonis 8 650 78 192
Andrej Iljin 8 652 22 788    iljinas@gmail.com
Renatas Dijokas 8 699 67 743   renatas.dijokas@takas.lt Šiauliai
Jonas Kemzūra 8 620 68 440   kemzura@yahoo.com
Andrius Stočkus 8 649 37 330   andriusstockus@gmail.com
Aivaras Kaselis 8 686 57 951   a.k.wrest@gmail.com
Valdas Grišius 8 615 90 743   grisiusvaldas@gmail.com
Fiodoras Vladimirovas 8 611 22 480   Radviliškis
Justinas Kvietelaitis 8 683 65 404   jkvietelaitis@gmail.com
Saulius Jurčys 8 603 28 521 Kelmė
Nerijus Peleckis 8 678 23 606   wrestlingkelme@gmail.com
Vidmantas Dambrauskas 8 686 65 204 Lazdijai
Zenonas Komskis 8 685 57 820   zkomskis@vet.lt Pagėgiai
Antanas Merkevičius 8 699 33 772   juc.ing@gmail.com
Šarūnas Miliauskas 8 686 44 070  
 Tatsiana  Bokhan

   
8 677 30 380 bokhanwrest@gmail.com