Jaunimo čempionate dominavo favoritai

Klaipėdoje įvyko Lietuvos jaunimo imtynių čempionatas. Kaip ir tikėtasi, Lietuvos jaunimo čempionais tapo Europos ir pasaulio pirmenybėse medalius siekiantys Mantas Knystautas, Rokas Fridrikas, Kristupas Šleiva ir Paulius Galkinas.

Tarp merginų savo meistriškumą įrodė perspektyvioji Danutė Domikaitytė.

Iš viso buvo išdalinti medalių komplektai net 21-oje graikų-romėnų, laisvųjų ir moterų imtynių kategorijoje.

Jaunimo čempionato ugalėtojai ir prizininkai:

Graikų-romėnų imtynės

Iki 55 kg

1. Kristupas Šleiva
2. Artūras Putramentas
3. Edvardas Šlakaitis
3. Mantas Varnagiris

Iki 60 kg

1. Justas Galkinas
2. Darius Venckaitis
3. Jonas Paulauskas
3. Mantas Grodeckas

Iki 66 kg

1. Paulius Galkinas
2. Titas Kerševičius
3. Darius Gudmonas
3. Justas Petravičius

Iki 74 kg

1. Airidas Danusevičius
2. Mantvydas Kupratas
3. Ovidijus Skirmantas
3. Tadas Valčiukas

Iki 84 kg

1. Martynas Nemsevičius
2. Eividas Stankevičius
3. Valentas Rudys
3. Tomas Gumuliauskas

Iki 96 kg

1. Romas Fridrikas
2. Deimantas Burneika
3. Tomas Norkevičius
3. Deividas Gudmonas

Iki 120 kg

1. Mantas Knystautas
2. Marius Knystautas
3. Jonas Kulikauskas
3. Povilas Danilevičius

Moterų laisvosios imtynės

Iki 50 kg

1. Karina Šabonaitė
2. Evelina Dūdėnaitė
3. Evelina Jogielaitė

Iki 55 kg

1. Deimantė Kabošiūtė
2. Vitana Bubėnaitė
3. Agnė Bukėnaitė

Iki 59 kg

1. Karolina Latožaitė
2. Rimgailė Čeponytė
3. Auksė Rutkauskaitė

Iki 63 kg

1. Kornelija Zaicevaitė
2. Odeta Šimonytė
3. Viktorija Buinauskaitė

Iki 69 kg

1. Rugilė Ambraškevičiūtė
2. Vaiva Belovaitė
3. Greta Čeponytė

Virš 69 kg

1. Danutė Domikaitytė
2. Andželika Kuliničiūtė
3. Greta Karosaitė
3. Laura Kacinauskaitė

Vyrų laisvosios imtynės

Iki 50 kg

1. Andrejus Maksimovas
2. Edgaras Šaltmeris

Iki 55 kg

1. Gvidas Narmantas
2. Rokas Ramoška

Iki 60 kg

1. Tomas Baracevičius
2. Antanas Vasiliauskas
3. Emilis Rekašius
3. Dovydas Bušeckas

Iki 66 kg

1. Artiomas Auga
2. Rokas Valantinas
3. Romanas Trofimovas
3. Dainius Rimkus

Iki 74 kg

1. Andrius Mažeika
2. Gvidas Rubežius
3. Martynas Damidavičius
3. Paulius Zaicevas

Iki 84 kg

1. Laurynas Damidavičius
2. Erikas Bizunovičius
3. Domantas Pauliuščenko
3. Nedas Rasiulis

Iki 96 kg

1. Modestas Jokubauskas
2. Denisas Nedoboras
3. Justinas Eimutavičius
3. Eligijus Šalavėjus

Iki 120 kg

1. Algirdas Kuoris
2. Arnas Abromavičius
3. Modestas Mondrovickas