Tapoje (Estija) vykusiame tarptautiniame graikų-romėnų imtynių turnyre triumfavo trys mūsų šalies atletai. Pirmąsias vietas užėmė Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtiniai Ričardas Ivanovas (66 kg), Andrius Putna (75 kg) ir Julius Matuzevičius (85 kg).

Nugalėtojų komandos draugas Justas Petravičius liko ketvirtas, o Anykščių ”Ąžuolui” atstovavęs Brendonas Kuodis iškovojo bronzą.

Jaunių turnyre vos vieno žingsnio iki aukso medalio pritrūko Domui Krikščiūnui (54 kg). Anykštėnas finale nusileido vietos atletui Jegorui Jakovlevui ir pasidabino sidabro apdovanojimu. Tame pačiame svoryje Tautvydas Bernotas (LOSC) liko trečias.

Moterų imtynių varžybų svorio kategorijos iki 35 kilogramų finale Gabija Dilytė įveikė savo komandos draugę Vilmantę Kavaliauskaitę.

Svoryje iki 58 kilogramų užėmė antrą vietą Deimantė Kabošiūtė, o Rimgailė Čeronytė iškovojo bronzos medalį.

Tarptautiniame imtynių turnyre kovojo 109 sportininkai ir 23 moterų imtynų atstovės iš Estijos, Suomijos, Latvijos, Rusijos ir Lietuvos.