Klaipėdoje paaiškėjo šalies jaunimo imtynių čempionato nugalėtojai ir prizininkai (prizininkai; nuotraukos)

Lietuvos imtynių čempionatas

Nugalėtojai ir prizininkai


A.Ševelkovo nuotr.

Moterų imtynės (dalyvavo
32 imtynininkės)

50 kg

1 EVELINA DŪDĖNAITĖ KUPIŠKIS
2 ANELĖ KAVALIAUSKAITĖ ANYKŠČIAI
3 KAMILĖ STATKUTĖ ŠIAULIAI
3 MONIKA DAUKAITĖ ANYKŠČIAI

55 kg

1 VIKTORIJA AUGUSTAUSKAITĖ ŠIAULIAI
2 VIKTORIJA KASPARAVIČIŪTĖ MARIJAMPOLĖ
3 RIMA RAIŠELYTĖ ANYKŠČIAI

59 kg

1 KAROLINA LATOŽAITĖ ŠIAULIAI-KUPIŠKIS
2 DEIMANTĖ KABOŠIŪTĖ ANYKŠČIAI
3 AUKSĖ RUTKAUSKAITĖ ŠIAULIAI-ANYKŠČIAI
3 RIMGAILĖ ČEPONYTĖ ANYKŠČIAI

63 kg

1 KORNELIJA ZAICEVAITĖ ŠIAULIAI-KLAIPĖDA
2 DARJA MATVEJEVA KLAIPĖDA
3 NERINGA PARUTYTĖ ŠIAULIAI

69 kg

1 RUGILĖ ABRAŠKEVIČIŪTĖ ŠIAULIAI-ANYKŠČIAI
2 KAMILĖ GAUČAITĖ ŠIAULIAI-KAUNAS
3 GRETA ČEPONYTĖ ANYKŠČIAI

75 kg

1 DANUTĖ DOMIKAITYTĖ ŠIAULIAI-ANYKŠČIAI
2 GRETA KAROSAITĖ ANYKŠČIAI
3 LAURA KACINAUSKAITĖ KUPIŠKIS

 

Graikų-romėnų imtynės (dalyvavo 88 imtynininkai)

50 kg (2 dalyviai)

1 VYTAUTAS SERVA ŠIAULIŲ RAJ.
2 MANTAS GAIDUKEVIČIUS KAUNAS

55 kg (4 dalyviai)

1 JEVGENIJUS SINICA VISAGINAS
2 DOMAS KRIKŠČIŪNAS ANYKŠČIAI
3 TAUTVYDAS BERNOTAS VILNIUS

60 kg (15 dalyvių)

1 JUSTAS PETRAVIČIUS VILNIUS-TAURAGĖ
2 DMITRIJUS PARECHELAŠVILIS VISAGINAS
3 MANTAS VARNAGIRIS MARIJAMPOLĖ
3 ANDREJUS KIRJANOVAS KLAIPĖDA

66 kg (13 dalyvių)

1 KRISTUPAS ŠLEIVA VILNIUS-PANEVĖŽYS
2 GVIDAS JANKŪNAS JONIŠKIS
3 DOMANTAS MEJERIS TAURAGĖ
3 JUSTAS GALKINAS KLAIPĖDA

74 kg (22 dalyviai)

1 AIRIDAS DANUSEVIČIUS VILNIUS-ŠIAULIAI
2 MANTVYDAS KUPRATAS KAUNAS
3 DONATAS GUDMONAS JONIŠKIS
3 TITAS KERŠEVIČIUS KAUNAS

84 kg (14 dalyvių)

1 MARTYNAS NEMSEVIČIUS VILNIUS-PANEVĖŽYS
2 DEIVIDAS GUDMONAS JONIŠKIS
3 KAROLIS LUKOMSKIS KLAIPĖDA
3 MODESTAS AUGULIS PANEVĖŽYS

96 kg (11 dalyvių)

1 ROMAS FRIDRIKAS VILNIUS-VISAGINAS
2 MIROSLAV MITIUN VISAGINAS
3 TOMAŠ SOLOVJOV ŠALČININKŲ RAJ.
3 VALENTAS RUDYS VALENTAS RUDYS

130 kg (7 dalyviai)

1 POVILAS DANILEVIČIUS VILNIUS-IGNALINA
2 TOMAS ŠIŠKEVIČIUS MARIJAMPOLĖ
3 ŠARŪNAS GULBINAS JONIŠKIS
3 ROKAS ŠARPNICKAS KLAIPĖDA

 

Laisvosios imtynės (dalyvavo 67 imtynininkai)

50 kg (3 dalyviai)

1 SVAJŪNAS ŠLAKYS ŠIAULIAI-PAGĖGIAI
2 ANDREJ MAKSIMOV KLAIPĖDA
3 ARTŪR ŠKELIOV KLAIPĖDA

55 kg  (9 dalyviai)

1 MANTAS MARKEVIČIUS VILKAVIŠKIS
2 VILIUS POVILAITIS KELMĖ
3 EDGARAS ŠALTMERIS RASEINIAI
3 DOMAS KRIKŠČIŪNAS ANYKŠČIAI

60 kg (5 dalyviai)

1 ANDRIUS ŽEKAS RASEINIAI
2 ANTANAS VASILIAUSKAS VILKAVIŠKIS
3 GVIDAS NARMONTAS RASEINIAI

66 kg (14 dalyvių)

1 ARTIOMAS AUGA PAGĖGIAI
2 DOVYDAS BUŠECKAS KLAIPĖDA
3 KLAIDAS LUKOŠEVIČIUS KAUNAS
3 DAINIUS RIMKUS KELMĖ

74 kg (15 dalyvių)

1 ANDRIUS MAŽEIKA VILNIUS-KLAIPĖDA
2 GVIDAS RUBEŽIUS KLAIPĖDA
3 NIKITA GERASIMOVAS VILNIUS
3 AURIMAS KUORIS KELMĖ

84 kg (9 dalyviai)

1 DOMANTAS PAULIUŠČENKO RASEINIAI
2 LAURYNAS DAMIDAVIČIUS VILKAVIŠKIS
3 JUSTAS AUGUSTIS KELMĖ
3 ERIK BIZUNOVIČ VILNIUS

96 kg (8 dalyviai)

1 DENIS NEDOBOR KLAIPĖDA
2 NEDAS RASIULIS RADVILIŠKIS
3 LUKAS KRASAUSKAS VILKAVIŠKIS
3 MANTAS KAIRYS KLAIPĖDA-PAGĖGIAI

130 kg (4 dalyviai)

1 DOVYDAS ŠULCAS ŠIAULIAI
2 ARNAS ABROMAVIČIUS ŠIAULIAI
3 EIMANTAS ZAVISTAUSKAS ŠIAULIAI-PAGĖGIAI