Walbrzyche (Lenkija) vykstančiame Europos U23 imtynių čempionate pirmieji ant kilimo galynėjosi laisvųjų imtynių  meistrai. Mūsų šaliai atstovavo vienintelis „laisvūnas“ Jonas Rudavičius. Sunkiasvoris pagėgiškis pirmoje imtyje kovojo su Danylo Kartavojumi iš Ukrainos.

Deja, pergalę aiškia persvara iškovojo ukrainietis. Pirmuosius taškus dabar Klaipėdoje gyvenantis Jonas Rudavičius prarado po 30-ies sekundžių, o kėlinukas pasibaigus varžovas pirmavo rezultatu 5:0. D.Kartavojus nesidrovėdamas lietuvį išstūmė už kilimo, atliko žemą ir kreivą metimą per petį ir, užkabinęs koją, nubloškė Joną į parterį.

Antrame kėlinuke toliau dominavo varžovas, kuris visus formalumus nubloškimu ir ridenimais užbaigė per minutę. Galutinis rezultatas – 1:11.

Ukrainiečio pralaimėjimas pusfinalyje Georgijui Mešvildišviliui iš Gruzijos (2:6) nubraukė Jono viltis kovoti dėl čempionato apdovanojimo.

Svoryje iki 125 kilogramų rungėsi 11 atletų.

Šiandien vakare paaiškės Danutės Domikaitytės (69 kg) ir Giedrės Blekaitytės (60 kg) varžovės.