Kauno technologijos universiteto sporto salėje vyko Lietuvos sporto žaidynių imtynių jaunučių finalinės kovos. Graikų-romėnų imtynių turnyre pirmąją komandinę vietą iškovojo Kauno 1-oji komanda(244 tšk.), po jų liko klaipėdiečiai (240,5 tšk.), o trečią vietą užėmė Vilniaus 1-oji komanda (228,5 tšk.).

Net tris žaidynių nugalėtojus parengė Joniškio rajono treneris Rytis Keršys. Po du čempionus išugdė Vilniaus, Kauno ir Panevėžio treneriai, tuo tarpu į Klaipėdos rajoną ir Visaginą iškeliavo po vieną aukso medalį.

Laisvųjų imtynių turnyre pirmąją komandinę vietą iškovojo Klaipėdos miesto komanda (240,5 tšk.). po jų išsirikiavo Kauno 1-oji komanda (200 tšk.) ir Šiaulių rinktinė (192,5 tšk.).

Žaidynių nugalėtojais tapo trys Kelmės rajono ir trys Šiaulių miesto atletai, du klaipėdiečiai ir po vieną aukso medalį iškovoję Kauno miesto, Vilkaviškio bei Raseinių rajonų sportininkai.

Moterų imtynių turnyre dominavo Šiaulių miesto komanda (72 tšk.). Saulės miesto merginos solidžiai aplenkė Anykščių rajono komandą (39 tšk.) ir Kauno miesto ekipą (38 tšk.).

Net penkios šiaulietės tapo žaidynių nugalėtojomis. Vilkaviškio ir Vilniaus miesto treneriai išugdė po dvi čempiones, o kaunietės tenkinosi vienu aukso medaliu.