2017 metų Lietuvos jaunimo čempionato nugalėtojai ir prizininkai (nuotraukos)

Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunimo imtynių čempionatas. Varžybose ant imtynių kilimo kovojo 185 jaunieji atletai. Graikų-romėnų imtynių turnyre grūmėsi 81 atletas, laisvųjų imtynių varžybose kovojo 66 sportinininkai ir 38 merginos dėl medalių rungėsi moterų imtynių turnyre.

Nugalėtojais ir prizininkais svorio kategorijose tapo:

Graikų-romėnų imtynės

50 kg

1. Mindaugas Venckaitis Vilnius-Tauragė
2. Deividas Gervinskas Trakai-Šiauliai
3. Robertas Jurcevičius Vilnius

55 kg

1. Vilius Savickas Vilnius-Marijampolė
2. Tomas Judvitis Šiaulių raj.
3. Vygantas Serva Šiaulių raj.

60 kg

1. Domas Krikščiūnas Anykščiai
2. Ramūnas Plungė Visaginas
3. Rokas Radzevičius Klaipėda
3. Aistis Liaugminas Kaunas

66 kg

1. Gytis Kulevičius Vilnius-Šiaulių raj.
2. Konstantinas Kešanidis Vilnius
3. Arūnas Putramentas Šiaulių raj.
3. Jevgenijus Sinica Visaginas

74 kg

1. Titas Kerševičius Kaunas
2. Karolis Pociūnas Joniškis
3. Deividas Subotkevičius Vilnius
3. Dmitrijus Parechelašvilis Vilnius-Visaginas

84 kg

1. Donatas Gudmonas Joniškis-Kaunas
2. Sigitas Ivoškis Šalčininkai
3. Arminas Lygnugaris Vilnius-Kaunas
3. Ignas Bukauskas Kaunas

96 kg

1. Airidas Danusevičius Šiauliai-Kaunas
2. Arnoldas Baranovas Vilnius
3. Valdas Platkovskis Vilnius
3. Karolis Lukomskis Klaipėda-Kaunas

120 kg

1. Erikas Čerepokas Panevėžys
2. Tomas Šiškevičius Marijampolė
3. Žygimantas Kramenka Šiauliai
3. Šarūnas Gulbinas Joniškis

Moterų imtynės

44 kg

1. Vestina Danisevičiūtė Šiauliai
2. Gabija Lukošiutė Vilkaviškis
3. Orinta Lukošiutė Vilkaviškis

48 kg

1. Gabija Dilytė Šiauliai-Anykščiai
2. Emilija Sudarytė Šiauliai
3. Samanta Pantelaitytė Šiauliai

51 kg

1. Kamilė Šernauskaitė Šiauliai
2. Laura Stanelytė Šiauliai
3. Ieva Grigaliūnaitė Anykščiai

55 kg

1. Anelė Kavaliauskaitė Anykščiai
2. Evelina Dūdėnaitė Kupiškis
3. Karolina Mušinskytė Šiauliai
3. Eglė Valčiukaitė Kaunas

59 kg

1. Viktorija Augustauskaitė Šiauliai
2. Karolina Latožaitė Kupiškis
3. Viktorija Rickevičiūtė Kaunas
3. Kamilė Statkutė Šiauliai

63 kg

1. Rimgailė Čeponytė Anykščiai
2. Justina Čekavičiūtė Šiauliai
3. Daiva Tamašauskaitė Anykščiai

67 kg

1. Auksė Rutkauskaitė Šiaulia-Anykščiai
2. Neringa Remeikaitė Šiauliai
3. Aistė Maročkaitė Kaunas

72 kg

1. Kamilė Gaučaitė Šiauliai-Kaunas
2. Greta Karosaitė Anykščiai
3. Greta Čeponytė Anykščiai
3. Miglė Maslauskaitė Alytus

 A.Ševelkovo nuotraukos
Laisvosios imtynės

50 kg

1. Gvidas Jovaiša Šiauliai-Pagėgiai
2. Simas Alijošius Raseiniai
3. Ronaldas Micevičius Šiauliai

55 kg

1. Donatas Pliuškevičius Šiauliai-Pagėgiai

60 kg

1. Vadimas Babuškinas Šiauliai-Klaipėda
2. Leandras Nutautas Raseiniai
3. Domas Krikščiūnas Anykščiai
3. Svajūnas Šakys Šiauliai-Pagėgiai

66 kg

1. Ugnius Simanauskas Šiauliai-Kelmė
2. Deividas Pečiulis Šiauliai-Vilkaviškis
3. Gytis Jovaiša Šiauliai-Pagėgiai
3. Mindaugas Greičaitis Kaunas

74 kg

1. Nikita Gerasimovas Vilnius
2. Klaidas Lukaševičius Kaunas
3. Dominykas Viliušis Raseiniai
3. Mantas Motiejauskas Klaipėda

84 kg

1. Mantas Adomaitis Šiauliai-Pagėgiai
2. Kornelijus Stulginskas Radviliškis
3. Lukas Urbonas Klaipėda
3. Mindaugas Reimeris Kelmė

96 kg

1. Aurimas Kuoris Kelmė
2. Lukas Krasauskas Vilkaviškis-Klaipėda
3. Denisas Nedoboras  

120 kg

1. Nedas Rasiulis Radviliškis
2. Rimvydas Starikovas Pagėgiai
3. Nedas Urniežius Raseiniai
3. Justinas Grumblys Vilkaviškis

 

 .